Chladničky a mrazničky nově v sortimentu značky ETA

Zlín - V červnu tohoto roku značka ETA rozšíří stávající sortiment malých domácích spotřebičů o velké domácí spotřebiče z kategorie chlazení.  Nově si tak může česká domácnost pořídit mimo vysavače, roboty nebo žehličky také chladničku či mrazničku značky ETA.

Pro letní sezónu nabídne značka ETA celkem 11 modelů chladniček a 2 modely mrazniček. V sortimentu se objeví „americké“ dvou i čtyřdveřové ledničky, kombinované ledničky s elegantním nerezovým vzhledem, logickým vnitřním uspořádáním a řadou funkcí.  Modely vyšší třídy jsou vybaveny beznámrazovou technologií NO FROST. Své místo v nabídce mají také menší praktické ledničky. Interiér všech spotřebičů je osvětlen moderním LED světlem, které nejenže uspoří energii, ale má především výbornou svítivost.  

Vzhledem k tomu, že je pro nás sortiment chlazení zcela nový, zaměřili jsme se především na preference českých spotřebitelů, kteří podle posledních průzkumů chtějí chytré lednice, které mají nízkou spotřebu a jsou technologicky vyspělé. Vyšší modely našich chladniček už není třeba složitě ručně odmrazovat, protože to udělají za nás. Důraz jsme kladli i na udržení co nejvyšší kvality skladovaných potravin.“ Vysvětluje Petr Res, generální ředitel společnosti ETA.  Kombinované chladničky šířky 60 cm mají integrovánu takzvanou Fresh zónu, která prodlužuje trvanlivost v ní uložených surovin.

P. Res dále zdůrazňuje i poskytovaný servis, který je podle něj neméně důležitý: „Jako česká značka poskytujeme českým zákazníkům nadstandardní servis, tak aby se mohli na svůj nový spotřebič stoprocentně spolehnout.“  Na všechny spotřebiče z kategorie chlazení se tedy vztahuje balíček Prémiových služeb pro zákazníka, který zahrnuje Prodlužku záruky na 5 let, zákaznickou linku 7 dní v týdnu a rychlý servis.

ETA již novou řadu produktů představila na veletrhu pro obchodní partnery v závěru května. Chladničky a mrazničky ETA se objeví na vybraných značkových prodejnách ETA, na značkovém e-shopu ETA a u dalších specializovaných prodejců.

Více informací o sortimentu najdete www.eta.cz/chladnicky-a-mraznicky

Rádi Vám poskytneme bližší informace

PR oddělení
Linda Michalčíková
michalcikoval@eta.cz
(+420) 702 210 649

O ZNAČCE ETA

Tradiční česká značka ETA, která má na našem trhu své nezastupitelné místo, vybavuje domácnosti spotřebiči a přináší do nich radost a užitek více než 70 let. Společnost ETA byla nejdříve v soukromých rukách podnikatele Jana Prošvice, později se stala státním podnikem a po privatizaci se dostala do soukromých rukou. V současné době je jejím 100% vlastníkem skupina HP Tronic, která se stará o její rozvoj a expanzi na zahraniční trhy. V současné době má značka ve svém aktivním portfoliu více než 240 výrobků, které prodává v síti vlastních značkových prodejen, které jsou rozesety po celé České republice. Současně jsou výrobky k dostání u velkých elektrospecialistů i v malých prodejnách.

Výrobky značky ETA jsou u českých zákazníků stále oblíbené. Například kuchyňský robot Gratus se stal v roce 2015 již počtvrté nejprodávanějším kuchyňským robotem na českém trhu. ETA si moc dobře uvědomuje, jak je pro její zákazníky důležité zdraví. A proto přišla na trh s ucelenou řadu Vital, ve které najdete vysokootáčkový mixér Vital Blend - specialistu na smoothie, šnekový odšťavňovač Vital Press nebo pekárnu na chleba s unikátním Vital programem.

Produktový katalog jaro/léto 2016 Chladničky a mrazničky

FOTO PŘÍLOHY:

Lednička pro velkou rodinu

V kombinované chladničce ETA 1360 využijete maximum prostoru pro uskladnění Vašich potravin díky jejímu extra objemu 517 litrů. Tato dvoudvéřová chladnička amerického typu v moderním nerezovém designu je vybavena beznámrazovou technologií NO FROST, díky které nenamrzají ani stěny ani potraviny uvnitř. Na dotykovém LED displeji lze sledovat aktuální teplotu a nastavovat různé provozní režimy. Interiér je osvětlen moderním LED světlem. Energetická třída A+

Více na www.eta.cz.


Elegantní klasika v moderním provedení   

Kombinovaná chladnička ETA1362 v nerezovém designu bude ozdobou každé moderní kuchyně. Je vybavena pokročilou beznámrazovou technologií NO FROST ADAPT+, která monitoruje chod chladničky s pomocí 5 senzorů a přizpůsobuje svůj provoz tak, aby zajistila maximální dobu čerstvosti potravin. Samozřejmě nedochází k namrzání stěn ani potravin uvnitř. Na dotykovém LED displeji lze sledovat aktuální teplotu. Dokonalé uchování masa a ryb zajišťuje Fresh zóna. Nechybí ani XXL box na zeleninu a ovoce. Interiér je osvětlen moderním LED světlem. Objem 317 l. Energetická třída A+

Více na www.eta.cz.