Tipy na dokonalý valentýnský večer

Tipy na dokonalý valentýnský večer

Za dveřmi číhá svatý Valentýn, slavný lásky den, kdy je vše dovoleno. Nechte se unést na vlně romantiky a dopřejte si s partnery nezapomenutelné láskyplné okamžiky. Lásku a náklonnost můžeme vyjadřovat klidně každý den, tohle nikdy neomrzí, často na to ale zavaleni všedními povinnostmi zapomínáme. Svatý Valentýn je čas, kdy můžeme partnerům nabídnout extra porci lásky navíc. A abychom ve vás probudili dřímající romantické duše, připravili jsme pár tipů a triků, jak si užít dokonale pohodový láskyplný večer přímo u vás doma.

Nahoďte tajemnou atmosféru

Nejhezčí večery jsou stejně doma. Žádná restaurace ani hotel neumí navodit tu správnou domácí pohodu, na kterou se těšíme každý den při cestě domů. Nic nám ale nebrání v tom, si na Valentýna trochu vyhodit z kopýtka a proměnit náš dům v doupě romantiky. Není potřeba utrácet za červené dekorace, navoněné lístky růží a polštářky ve tvaru srdce. Pro dokonalou atmosféru postačí tlumenější světlo, vonné svíčky či aroma difuzéry  a živé květiny, které vypadají skvěle vždy a všude (pokud tedy neseženete jen poslední zbývající růžové karafiáty). Co na stole nesmí rozhodně chybět je láhev lahodného vína nebo jiného oblíbeného ostřejšího nápoje. 

Nastartujte večer dokonalým vlastnoručně připraveným menu  

Láska prochází žaludkem. Překvapte svou drahou polovičku večeří, při které se pochlubíte svým kuchařským umem. Láska je ta nejdokonalejší ingredience, s ní se každé jídlo stane pohlazením pro duši. Doporučujeme ale zvolit jednodušší a lehčí menu, ať nestrávíte celý romantický večer v kuchyni nebo v komůrce, kam i císař chodí sám. 

Tip na žhavé valentýnské menu:  

Menu doporučujeme doplnit oblíbenou lahvinkou a drobným zobáním jako je čerstvé ovoce, oříšky nebo sýrové prkénko. Pokud plánujete ve vášnivém večeru pokračovat, zkuste do jídla přimíchat životabudiče s afrodiziakálními účinky jako jsou jahody, fíky, celer, chřest nebo paprika. Z koření je to třeba bazalka, šalvěj, skořice, vanilka, koriandr nebo chilli.  

Na dárek je vždycky ten správný čas  

Dávat dárky na Valentýna se samozřejmě nemusí. ALE, nenechte nic náhodě. Dárek potěší vždycky, všude a každého, tak proč neudělat radost i na oslavu dne lásky? Květiny, bonboniéra, společná fotka v rámečku jsou klasika. Rozhodně neurazí, ale co být originálnější? 

Trošku vám s tím pomůžeme. Každou ženu potěší zkrášlovací pomocníci, jako je kvalitní fén, žehlička na vlasy nebo kosmetická UV špachtle na čištění pleti. Vysavače a digitální váhy nechte raději na Vánoce. Muže mile překvapíte třeba novými mašinkami jako je zastřihovač vlasů nebo holicí strojek. Díky těmto kvalitním udělátkům budou každé ráno vypadat, jako by zrovna opustili barber shop. Vedle ale nešlápnete ani s lahvinkou něčeho ostřejšího.  

Ať už dárek vyberete u nás, pustíte se do výroby vlastního dárku, valentýnské večeře nebo zvolíte vášnivější variantu jako masáž nebo společnou koupel, přejeme vám, ať je váš valentýnský večer plný nezapomenutelných láskyplných chvílí, úsměvů, polibků a vášně. A kéž je podobných večerů víc než jen tento jediný den v roce.