Tipy na vánoční dárky pro muže

Tipy na vánoční dárky pro muže

Ačkoliv dělá ETA svým sortimentem radost především ženám, s rozrůstající se nabídkou má čím dál více co nabídnout také mužům. Uspokojí jejich potřebu si hrát, dobře vypadat i dobře se najíst. Inspirujte se následujícími tipy a pořiďte svým mužům, tatínkům, dědečkům, bratrům či kamarádům vánoční dárky značky ETA, které jim rozzáří oči nadšením.  

Dovolte jim zase si hrát  

V každém muži stále dřímá malý kluk, kterého fascinuje svět her a dobrodružství. Pod záštitou chytrých spotřebičů tak často dokáže najít zálibu dokonce i v na první pohled nezáživných činnostech, jako jsou domácí práce. Nejmodernější vymoženosti, mezi něž patří třeba robotický vysavač ETA Master s chytrou aplikací do telefonu, zajistí, že se s vámi budou muži doslova předhánět v tom, kdo se pravidelného úklidu podlahy ujme.

Láska prochází žaludkem

Jedním z předpokladů mužovy spokojenosti je bez pochyby plná lednice. Pořiďte mu proto takovou, kterou bude radost otevřít, a to nejen kvůli jejímu obsahu. Důležitý je velkorysý objem, úsporný provoz, technologie NO FROST proti namrzání a další podstatné detaily, jakými jsou třeba police na lahve. Pokud je váš muž také milovníkem vína, zvažte rovnou i pořízení vinotéky, aby mu lahve v lednici nezabíraly příliš mnoho místa. Víno tak bude vždy vychlazené na optimální teplotu, což mužům značně usnadní přípravu společného romantického večera.  

Ačkoliv bývá rutinní vaření pro nasycení hladových krků spíše doménou žen, muži se rádi ujímají speciálních příležitostí, jako je například grilování. Pod stromečkem jim proto udělá radost také kvalitní gril, který pak v kruhu rodiny či přátel nechá vyniknout jejich kuchařskému umu.

Potěšte milovníky kávy

Začíná váš muž každý den silnou kávou a na její kvalitu i správný způsob přípravy si opravdu potrpí? Pak máme tip i pro něj. Automatický kávovar ETA Nero připraví lahodnou kávu stiskem jednoho tlačítka a díky kompaktním rozměrům najde své místo v každé kuchyni či kancelářském kuchyňském koutku. Pro opravdové fajnšmekry je tu pak novinka v podobě pákového kávovaru ETA Artista Pro, který kávu nejen připraví, ale také rovnou namele.

Pokud máte v okolí muže zaměřeného spíše na čajíčky, sáhněte po rychlovarné konvici s nastavitelnou teplotou či integrovaným sítkem na sypaný čaj. Pořiďte mu ji domů nebo třeba do kanceláře.

Posviťte si na něj

Chcete obdarovat svědomitého pracanta nebo vášnivého čtenáře? Pak jsou LED lampičky na stůl skvělou volbou. Nejen, že disponují nastavením optimální teploty světla, některé zároveň díky displeji poslouží i jako stolní hodiny. Jiné modely pak díky USB zdířce dokonce zvládnou nabít mobilní telefon. 

LED osvětlení je navíc velmi úsporné, a tak potěší i muže, kteří chtějí mít domácí rozpočet pod kontrolou. 

LED lampička ETA

Péče o vzhled už není tabu

Pěstěný vzhled k modernímu muži patří. Jeho úprava však nesmí vyžadovat příliš mnoho úsilí. Zastřihovač chloupků proto ocení muži všech věkových kategorií – snadno s ním upraví obočí nebo zkrotí neposedné chloupky vykukující z nosních dírek či uší.

O hladké oholení, které nechá vyniknout mužné rysy jeho tváře, se postarají kvalitní holicí strojky na síťový či akumulátorový provoz. Pravidelné holení je s nimi mnohem pohodlnější a bezpečnější než s běžnou žiletkou, a jsou tak osvědčeným dárkem, se kterým rozhodně nešlápnete vedle. Vyznavače soběstačnosti a krátce střižené kštice pak potěšíte také zastřihovačem vlasů s praktickými nástavci.

Pokud se váš muž shlédl ve zdravém životním stylu, uděláte mu radost také vysokootáčkovým stolním mixérem, se kterým hravě připraví různé ovocné a proteinové nápoje, nebo třeba osobní váhou s chytrou aplikací a funkcí tělesné analýzy. Domácí tlakoměr na paži mu pak něžně připomene důležitost prevence, kterou se nevyplácí podceňovat.

Přejeme vám šťastnou ruku při výběru dárků a pohodový předvánoční čas!