Zaostřeno na tyčové vysavače. 4 důvody, proč byste je měli mít doma i vy

Zaostřeno na tyčové vysavače. 4 důvody, proč byste je měli mít doma i vy

Skloubit práci, péči o rodinu a domácí mazlíčky spolu s pravidelnou starostí o domácnost není nic jednoduchého. I proto výrobci přicházejí na trh s neustálými inovacemi, které umí zjednodušit a zpříjemnit život. Mezi takové technologické vychytávky se beze sporu řadí i tyčový vysavač. Investice do něj se vyplatí jak hospodyňkám, tak zaneprázdněným manažerům. Tady je hned několik důvodů proč. 

Tyčové vysavače nejsou žádný nesmyslný výstřelek posledních měsíců. Na trhu už se nějakou chvíli objevují, takže prošly důkladným testováním. Že jejich popularita roste, pak svědčí o jejich smysluplnosti. Díky řadě funkcí, nízké váze a absenci kabelu jsou totiž šikovným a praktickým sourozencem klasických vysavačů. Ve stále se zrychlující době, kdy musí být i úklid domácnosti rychlý a efektivní, jsou už dnes prostě nepostradatelným pomocníkem. A existují pro to minimálně čtyři dobré důvody. 

Nepotřebují kabel a zapojení do zásuvky

Naprosto neoddiskutovatelnou předností tyčových vysavačů je jejich praktičnost. Díky akumulátoru totiž nepotřebují být při vysávání zapojené do elektřiny. Nebudete tak za sebou vláčet po domě kabel a vysávat můžete i v místech, kde zásuvky vůbec nejsou. Nabitý tyčový vysavač tak využijete nejen doma, ale například i na chalupě. Řada z nich má navíc vyměnitelný akumulátor, což oceníte právě v místech, kde nemáte možnost vysavač jednoduše dobít. 

Jsou stále po ruce 

Díky svému tvaru a velikosti může stát tyčový vysavač například v rohu kuchyně a být tak neustále po ruce. Díky silnému výkonu a sacím schopnostem ale vyčistí podlahu mnohem účinněji a rychleji než klasický smeták. Příkladem takového vysavače je ETA Moneto.

Extrémní sací výkon a dlouhá doba provozu zaručují, že s ním zvládnete i náročnější úklid. Díky dvěma úrovním sacího výkonu se vysavač přizpůsobí každému povrchu. Tyčový vysavač můžete stiskem jednoho tlačítka proměnit v praktickou ruční jednotku. Tu využijete při rychlém úklidu po obědě nebo při nehodě v kuchyni. Moderní a elegantní design z něj dělají zajímavý doplněk, který rozhodně nebudete chtít ukrývat někam do komory. 

Vyberte si model vysavače ETA Moneto přesně podle svých představ:

Jsou ekonomické i ekologické

Pokud se snažíte chovat šetrně ke své peněžence i k planetě, máte hned dva důvody, proč si tyčové vysavače oblíbit. Ten první je, že nebudete potřebovat sáčky. Nečistoty se chytají do nádoby, kterou pak jednoduše vysypete do koše. Vyhnete se proto zbytečnému pořizování sáčků. Druhý pak je jejich variabilita. Za cenu jednoho produktu jich tak dostanete několik. Řada tyčových vysavačů dnes totiž kombinuje hned několik zařízení v jednom. 

Novinkou v rodině tyčových vysavačů je ETA Sonar – tyčový vysavač 2 v 1, se kterým můžete nejprve vysát podlahy a následně se zaměřit i na těžko přístupná místa. Díky bohatému příslušenství s ním vysajete snadno i čalounění a polštáře. Štěrbinovou hubicí se zase dostanete do malých škvír za nábytkem nebo do přihrádek v autě. Po použití nacvaknete ruční vysavač jednoduše zpět a nebude vám v domácnosti zabírat žádné místo navíc. Vysavač je vybaven digitálním motorem s dlouhou životností, který vám vydrží sloužit spoustu let. 

Novinkou v rodině tyčových vysavačů je ETA Elastic – tyčový vysavač 2 v 1, se kterým můžete nejprve vysát podlahy a následně se zaměřit i na těžko přístupná místa. Za pomocí inovativní kovové trubice s flexibilním kloubem snadno vysajete těžko přístupná místa. Díky bohatému příslušenství s ním vysajete snadno i čalounění a polštáře. Štěrbinovou hubicí se zase dostanete do malých škvír za nábytkem nebo do přihrádek v autě. Po použití nacvaknete ruční vysavač jednoduše zpět a nebude vám v domácnosti zabírat žádné místo navíc. Pokud hledáte ideálního partnera pro váš úklid, neváhejte navštívit v červnu naše značkové prodejny nebo e-shop

Umí víc než vysávat

Obzvláště, pokud neustále bojujete s časem a nechce se vám trávit hodiny vysáváním a vytíráním, oceníte multifunkčnost některých tyčových vysavačů. Mnohé z nich už totiž dnes mají například i mopovací funkci, takže s nimi zašpiněnou podlahu nejen vysajete, ale rovnou také umyjete. Pokud vám nezbývá čas ani na to počkat, než podlaha uschne, poohlédněte se po vysavači, který má i funkci vysoušení. Úklid tak s jediným pomocníkem zvládnete v pouhých pár minutách.

Zejména pro rodiny s malými dětmi či čtyřnohými miláčky se hodí tyčový vysavač ETA Fortis. Ten totiž spojuje tři funkce do jediného zařízení. Kromě běžného vysávání zvládne i umytí podlah a vysušení. Pokud tedy dítě například rozlije šťávu, stačí vám tekutinu vysát a následně podlahu stejným vysavačem přetřít, aby nelepila. Zároveň také pomocí UV světla podlahu účinně dezinfikuje a hubí až 99,9 % bakterií. Fortis lze použít na všechny typy tvrdých podlah, můžete do něj nalít i přípravek na čistění, na který jste zvyklí. A to už je hodně dobrých důvodů dát tyčovým vysavačům šanci!