Revoluce v péči o vlasy: Pozvěte nejnovější technologie do vaší koupelny

Zapomeňte na kompromisy mezi výkonem, šetrnou péčí a pohodlným používáním! Zdravých, hydratovaných a vyživených vlasů můžete díky revolučním technologiím špičkových fénů snadno dosáhnout i v pohodlí domova. Pojďte s námi poodhalit tajemství nejmodernějších stylingových pomocníků.

Teplota pod kontrolou

Dlouhodobé působení vysokých teplot vlasy vysušuje, poškozuje a způsobuje jejich lámavost. Moderní fény jsou proto vybaveny funkcí střídání studeného a teplého vzduchu. Ta pomáhá předcházet poškození povrchu vlasů a propůjčuje jim vytoužený lesk. Samostatná funkce studeného vzduchu pak výsledný účes zpevní a zafixuje.

ETA TIP: Díky inteligentnímu řízení teploty OPTI-HEAT CONTROL poskytne fén ETA Fenité Exclusive vlasům vždy optimální teplotu. Ta se automaticky odvíjí od způsobu, jakým fén zrovna používáte. V závislosti na okolní teplotě a vzdálenosti fénu k vlasům senzor upraví teplotu proudícího vzduchu tak, aby se vlasy nepoškodily.

Nenechte si vyfouknout hydrataci

Speciální nanotechnologie zvlhčování vlasů NanoMoisture&Care uzamkne vláhu uvnitř vlasu, a tím zajistí jeho pružnost a „šťavnatost“. Vlasy tak působí vyživeným a zářivějším dojmem. Zároveň se snižují jejich sklony ke krepatění či nevzhlednému třepení konečků.

Silná ionizace pak zajistí neuvěřitelně jemné, vyživené a lesklé vlasy – přesně takové, kterých se nemůžete nabažit po návštěvě luxusního kadeřnického salonu. Záporné ionty totiž eliminují statickou elektřinu, uhlazují účes, celý styling usnadňují a prodlužují jeho výsledný efekt.

ETA TIP: Fén ETA Fenité Exclusive je v produkci záporných iontů opravdový přeborník – zabudovaný ionizátor jich vytváří více než 10 milionů na m3. Jako příjemný bonus navíc negativní ionty mírně osvěží okolní vzduch.

Výkon a šetrnost se nemusí vylučovat

Aby byl styling vlasů šetrný, měl by trvat co nejkratší možnou dobu. To však často znamená zvýšit teplotu vzduchu, která se s jemnou péčí příliš neslučuje. Cesta ven z tohoto začarovaného kruhu vede přes speciální konstrukci a výkonný digitální motor. Vzniká tak silný a koncentrovaný proud vzduchu, který se postará o rychlé vysušení vlasů i bez vysokých teplot.

ETA TIP: V útrobách fénu ETA Fenité Exclusive se skrývá vysokorychlostní digitální TURBO BOOSTER motor, který je v porovnání s motory běžných fénů až o 30 % účinnější. Navíc vám prodloužíme záruku na motor zdarma na 10 let.

Hravost si s krásou rozumí

Péči o zevnějšek nesmí chybět lehkost a hravost, jinak se vám brzy zprotiví. Moderní stylingoví pomocníci jsou proto lehoučcí a tvarovaní tak, aby perfektně padli do ruky.

Stejně snadná a pohodlná umí být i výměna příslušenství. Unikátní magnetický systém výměnu nástavců maximálně zrychlí a zjednoduší, a tak je během vysoušení můžete měnit, kdykoliv se vám zachce.

ETA TIP: Kompletní výbavu fénu ETA Fenité Exclusive tvoří dva typy koncentrátoru vzduchu a difuzér pro zvětšení objemu vlasů a podporu tvorby přirozených vln.

Z hučení fénu vás navíc nemusí bolet hlava. Patentovaná technologie SILENT POWER znatelně snižuje hlučnost a zjemňuje zvuk fénu, aby byl lidským uším mnohem příjemnější.