Sonické kartáčky na pleť: Zamilujete si jednoduché a účinné čištění pleti

Sonické kartáčky na pleť: Zamilujete si jednoduché a účinné čištění pleti

Už jste o nich slyšeli? V péči o pleť jsou sonické kartáčky zatím ještě pořád nováčky. Roztomilé barevné kartáčky se objevují v kosmetické výbavě žen i profíků. Proč? Jednoduše proto, že dokážou velmi účinně vyčistit pleť, promasírovat, vyhladit vrásky a lépe vstřebávat všechnu kosmetiku. 

To, čeho si na sonických kartáčcích ceníme nejvíc, je jednoduché čištění pleti, které ji dokáže zbavit všech nečistot a mastnoty. Díky sonickému pohybu jemných štětinek pleť vyčistíte krásně do hloubky, odstraníte zbytky make-upu a odumřelé kožní buňky. Pleť zůstane svěží, lehce promasírovaná a bude působit mladší a bez vrásek. 

Sonické kartáčky vyzkoušel i přední český vizážista Pavel Kortan: „Ideální pomocník pro mladistvější pokožku. Já sám používám kartáček ETA Fenité minimálně dvakrát týdně. Šetrným a velmi příjemným způsobem nahrazuje peeling, díky pulzujícím silikonovým štětinkám šetrně odstraňuje odumřelé kožní buňky,“ pochvaluje si Pavel, který pečuje o pleť a líčení českých celebrit.  

Sonické kartáčky jsou voděodolné a můžete je snadno používat i ve sprše. Vejdou se do dlaně a dají se snadno sbalit i na cesty. Údržba? Jednoduše je opláchnete pod proudem tekoucí vody. Malé a skladné, jejich pomoc při péči o pleť je ale nedocenitelná. 

Větší sonické kartáčky ETA Fenité mají navíc zadní stranu, která je hladká a umožňuje tak účinnou masáž obličeje. „Pokud si rádi dopřejete masáž tváře, oceníte hladkou plochu největšího modelu ETA Fenité, který má mimo části s jemnými štětinkami také hladkou část s drážkami. Zapracování krému nebo séra do pleti je příjemné a efektivní, navíc rozproudíte lymfatické cesty,“ radí Pavel Kortan. „Lidé, kteří trpí na otoky kolem očí si tyhle kartáčky zamilují. Mikrocirkulace pomáhá předcházet otokům a jemná strana kartáčku navíc neobrušuje jemnou pokožku kolem očí.“. 

Sonické kartáčky na obličej ETA Fenité

Pravidelné používání sonických kartáčků na pleť pomáhá docílit mladistvějšího vzhledu pleti a díky masáži jemnými silikonovými štětinkami také lepšího prokrvení pokožky obličeje. Intenzitu čištění si můžete zvolit podle potřeby. Tenhle pomocník by ve vaší kosmetické výbavě rozhodně neměl chybět.