Sonický kartáček na obličej: tichý pomocník pro hloubkové čištění a zářivou pleť

Už vás nebaví desítky odličovacích tamponů každý večer? Ráno nestíháte obličej ani opláchnout, natož si nanést rozjasňující masku či vyčistit pleť peelingem? Pak se seznamte s pomocníkem, kterého si zamilujete. Sonický kartáček na pleť je malý šikovný přístroj, který obličej dokonale vyčistí, prokrví a omladí. V krátkém čase a s použitím minima produktů dosáhnete výsledků jako od kosmetičky. 

Možná už ve vaší koupelně kraluje sonický kartáček na zuby, který pomocí takzvaných oscilačních pohybů ve velké rychlosti rozkmitá štětinky. Dokáže tak vyčistit zuby mnohem efektivněji a v kratším čase, než když si je člověk čistí mechanicky běžným kartáčkem. Na stejném principu fungují i sonické kartáčky na pleť. Rychlý pohyb štětinek kartáčku umí pleť zbavit odumřelých buněk, zbytků make-upu a hluboko usazených nečistot. Během pár minut zanechá pleť zářivou, lépe prokrvenou, ale také připravenou snadněji vstřebávat krémy a séra. 

Na sonické kartáčky na obličej byly dříve používány především jemné štětinky podobné těm ze zubních kartáčků. Nyní se ale prosazuje inovace v podobě silikonu. Silikon je nejen šetrnější k pleti, ale také snadnější pro údržbu, čímž zaručuje větší hygieničnost. 

Nové sonické kartáčky ETA Fenité jsou navíc vytvarovány tak, aby silikonové štětinky pleť nejen čistily, ale zároveň jí dopřály i příjemnou masáž. Tím dochází ke stimulaci pokožky, lepšímu prokrvení a vyhlazení. Při pravidelném používání si tak můžete dopřávat nejen péče jako z kosmetického salónu, ale také docílit redukce jemných vrásek. 

Citlivá pokožka? Žádný problém

Většina kartáčků je opatřena několika intenzitami. Nemusí se jich proto obávat ani majitelky citlivé či aknózní pleti. Právě naopak. S kartáčkem šetrně dosáhnete hloubkového vyčištění a redukce nevzhledných černých teček bez nutnosti použití peelingů, masek a desítek dalších produktů, které při nesprávném užití mohou stav pleti ještě zhoršit.

Proces vyčištění nedoporučujeme jen za pomoci pitné vody, která by mohla pleť paradoxně vysušit. Vyzkoušejte unikátní krém, který ETA vyvinula ve spolupráci s předními evropskými společnostmi z oblasti kosmetiky a farmacie. Díky speciálním tenzidům čisticí krém velmi rychle smáčí a snadno odstraňuje veškerý make-up a zbytky odumřelé kůže. Nenarušuje tak ochranný film pokožky, která zůstává hydratovaná. Skvalan chrání proti bakteriím a plísním, výtažek z červené řasy udržuje kůži pružnou a jemnou na dotek. 

Profesionální péče jako ze salónu

Použití sonického kartáčku je velmi snadné a pracovat s ním zvládne opravdu každý. Kartáčky ETA Fenité jsou opatřeny akumulátorem a při čištění vám tak nepřekáží žádný kabel. Baterii navíc během hodinky snadno nabijete a nemusíte se tak trápit neustálou výměnou. 

Při čištění naneste gel či krém a vyberte intenzitu čištění. Rovnoměrně vyčistěte celý obličej. Následně naneste sérum či krém. Vibrace z kartáčku podporují fluiditu membrán kožních buněk. Hydratační a výživné složky krémů tak pronikají hlouběji do kůže. 

Večer volte intenzivnější čistění pro odstranění make-upu a odumřelých buněk, kvůli kterým má pleť často našedlý nádech. Ráno zvolte jemnější čištění a masáž. Povzbudíte a prokrvíte pleť a dosáhnete zdravého vzhledu. Barvu do tváří si tak už nebudete muset dodávat uměle pomocí tvářenky.

Investice do kartáčku je srovnatelná s jednou návštěvou kvalitního kosmetického salónu. Kartáček vám ale bude dobře sloužit i řadu let. A věřte, že když jednou pleti dopřejete tuto luxusní péči, které jste schopni dosáhnout během dvou minut ve vlastní koupelně, už nebudete chtít používat nic jiného. 

Navíc kartáčkem Fenité můžete obdarovat i svého partnera. Vybírat můžete z různých variant a barevných provedení.