Trendy v úklidu, které vám zjednoduší život!

Trendy v úklidu, které vám zjednoduší život!

V roce 2024 už přece důkladný úklid domácnosti nemusí být dřina, která vám zabere celý den. Letošní rok s sebou přinesl mnoho zajímavých trendů a inovací v oblasti snadného uklízení, tak se na ně pojďme společně podívat! Inspirujte se v našich tipech a mějte nejen stylovou a čistou domácnost, ale také spoustu času navíc!

Usnadnění práce je tento rok in!

Stejně jako v předchozích letech, i letos se můžete těšit na řadu uklízecích novinek! Ano, hádáte správně – řeč je o vysavačích ETA, které se díky svým funkcím, vlastnostem a technologiím stanou neocenitelnými spotřebiči v domácnosti. Některé modely práci značně ulehčí a zkrátí dobu úklidu třeba i na polovinu, o jiné se zase vůbec nebudete muset starat a uklidí za vás. Jedno mají ale letošní trendy společné – jejich cílem je maximálně usnadnit práci a dopřát vám během této, ne moc často oblíbené, činnosti pořádný komfort! 

Úklid naprosto bez práce 

Znáte to taky? Existují dny, které jsou tak nabité, že člověk nemá ani pomyšlení na úklid. Když se pak takových dní sejde víc za sebou, schytá to domácnost, protože samo se to zkrátka neudělá. A co kdybychom vám řekli, že udělá? Robotické vysavače se postarají nejen o vaše podlahy, ale také o sebe.

Velice váženým členem vaší domácnosti se stane například robotický vysavač ETA Master 2 PRO.

Nejenže podlahu vysaje, ale také vytře a pomocí UV lampy ji vydezinfikuje. Navíc umí přizpůsobit výkon daným povrchům, takže si hravě poradí i s koberci, a díky laserové navigaci se u vás doma zaručeně neztratí. Jakmile je s prací hotov, automaticky se vrátí do dokovací stanice, kde vysype všechny nečistoty, dobije energii a sám se připraví na další uklízecí výzvu. Vy tak nemusíte na péči o podlahy nebo vysavač myslet i několik týdnů, a přesto bude u vás doma pořád perfektně čisto! 

Stejně tak oceníte robotický vysavač ETA Aquilo PRO, který se po práci automaticky vyčistí a ještě vysuší mop, aby byl připraven na další jízdu. Perfektní práci za vás odvede také ETA Aurum PRO.

Bezdrátová svoboda s pořádným výkonem

Bezdrátové a kompaktní provedení umožňuje snadné manévrování kolem nábytku, takže se se svým tyčákem bez problému dostanete i na obtížně dostupná místa. Překvapí samozřejmě i nadstandardním sacím výkonem a dlouhou výdrží baterie. Uklízení se tak stává pohodlnější a efektivnější než kdy předtím.

Pokud si tedy i vy chcete užívat pohodlný úklid bez zbytečné dřiny, doporučujeme omrknout špičkový ETA Sonar Aqua Plus, který vysaje i vytře jedním tahem. Navíc má flexibilní kloub, díky němuž se dostane téměř kamkoliv.

Vyberte ten pravý vysavač

Myslete na to, že vysavač je součástí interiéru, který může udělat kromě dobré služby i parádu. Tak proč ho nesladit se zbytkem domácnosti v trendy barvách? Tento rok letí barva Cracked Pepper, v tomto barevném provedení jsou například výše zmíněné robotické vysavače Aurum a Aquilo. Pestřejší odstíny Blue Nova pak můžete najít třeba u modelu Sonar. Nejdůležitější ale je, aby vysavač vyhovoval vašim potřebám, proto vždy vezměte v potaz velikost prostoru, typ podlah nebo jeho chytré funkce.

Tak se pusťte do výběru a šetřete svou energii i čas díky šikovnému vysavači, který uklidí za vás. Uvidíte, že jakýkoliv úklid pak bude hračka!