Zářivá pleť a krásné vlasy z domácího salonu

Zářivá pleť a krásné vlasy z domácího salonu

Do kosmetických salonů a kadeřnictví si chodíme pro hloubkové čištění a omlazování pleti, pro depilaci nebo vlasové kúry a nádherné účesy. S kolekcí ETA Fenité tohle všechno zvládnete hravě doma. Všechna síla a nejmodernější technologie jsou navíc v ETA Fenité uloženy v designových tělech spotřebičů, které je radost mít v koupelně. 

Hebké a nadýchané vlasy s profesionálními fény a kulmami

Rána v koupelně občas bývají trochu hektická. Jak vyhrát tyhle malé ranní závody s časem a vypadat skvěle? Přesně pro tyhle situace tu je ETA Fenité. V péči o vlasy jsme se v ní zaměřily na výrobky s dokonale jednoduchým designem vystihujícím křehkou ženskou krásu, která v sobě skrývá pořádnou sílu. 

Právě proto mají fény, kulmy, kartáče nebo žehličky na vlasy čistý a jemný design nabitý nejmodernějšími technologiemi pro zdravé a krásné vlasy. Fény i kulmy a kartáče vlasy ionizují, aby se zbytečně nekrepatily a neelektrizovaly, teplota vysoušení vlasů je nastavená tak, aby vlasy zbytečně nepoškozovala. Díky tomu budete mít krásný účes za pár desítek vteřin. 

 „U žehličky na vlasy ETA Fenité jsme přišli s technologií postupného uvolňování keratinu a arganového oleje, které vlasy chrání před vysokými teplotami a poškozením,“ říká manažerka kategorie péče o vlasy z ETA. „Protože víme, že zvláště u žen s vlnitými až kudrnatými vlasy efekt žehlení vydrží kratší dobu, přidali jsme také funkci parního žehlení, který zářivé a rovné vlasy udrží po delší dobu.“ 

Kromě fénů a žehliček najdete v ETA Fenité také horkovzdušné kartáče nebo rotační kulmy, které z vašich vlasů udělají zářící hřívu za pár minut. Všechny samozřejmě navržené tak, aby vlasy nejen upravily, ale také o ně pečovaly pomocí ionizace nebo správné teploty vzduchu. 

Hloubkové čištění pleti pohodlně doma

ETA Fenité se zaměřuje také na hloubkové a šetrné čištění pleti, pro které jste až dosud museli do kosmetických salonů. Tou největší novinkou je tak ultrazvuková špachtle ETA Fenité Sonic Clean, která pleť čistí do hloubky a pomáhá také lépe aplikovat krémy nebo hydrataci. 

Ultrazvuková špachtle je skvělá věc pro domácí péči. Nenahraditelná je hlavně pro ty, kdo mají pórovitou mastnější pokožku, kterou je potřeba častěji čistit,“ říká Pavel Kortan, vizážista českých celebrit. „Bez nadsázky je to krásný profesionální nástroj. Má dvě planžety, z nichž jedna se hodí na větší plochy obličeje a druhá na kořen nosu, okolí nosních dírek a jiná záludná místa.

Špachtle čistí pomocí ultrazvuku pleť do hloubky, vytahuje z pórů mastnotu a černé tečky bez toho, abyste je museli vymačkávat. Každá komprese totiž pleti spíš škodí, než aby jí pomohla.  

Kdo hledá o něco jednodušší řešení, měl by určitě vyzkoušet sonické kartáčky na pleť ETA Fenité. Tihle malí pomocníci se skvěle hodí nejen na doma, ale i na cesty. Při pravidelném používání bude pleť jasnější, pružnější, sjednocená a vyhnete se trápení se zanesenými póry nebo černými tečkami. 

Epilace pulzním světlem, která vydrží dlouho

Léto je pro nás symbolem koupání a dovolených. Pro většinu žen ale také symbolem neustálého holení nohou nebo podpaží. Možná už letos konečně nastal čas svěřit odstraňování chloupků IPL Epilátoru Fenité. Postará se o to, aby byla pokožka déle hladká a bez chloupků, a navíc zabraňuje zarůstání chloupků, se kterým se řada z nás potýká. 

Jeho používání je přitom diskrétní, bezpečné a jednoduché. „Světelná terapie v salonech rozhodně není levná záležitost, a ne každému je příjemné nechat si epilovat intimní místa,“ upozorňuje Pavel Kortan. „Hlavní výhodu IPL Epilátoru vidím v tom, že díky pulznímu světlu chloupky nezarůstají. Nebolí to a jako bonus pomáhá světelná terapie omlazovat pleť speciální hlavicí, která je součástí balení. Díky světlu se v pokožce množí kolagen, který zvedá kontury a zlepšuje kvalitu kůže.“ 

Zpočátku je nezbytné epilaci pulzním světlem několikrát zopakovat, časem ale bude bohatě stačit ošetřit pokožku jednou za 4-8 týdnů. Užije si tak konečně léto bez starostí s hladkými lýtky.  

Zářivě bílé zuby pomocí sonických kartáčků a ústních sprch

Pro zdravé sebevědomí a přirozenou krásu jsou příjemné také zdravé a zářivé zuby. Díky sonickým a elektrickým kartáčkům a dentálním centrům se o ně můžete špičkově starat i doma v koupelně. 

Zatímco běžné kartáčky zuby jen mechanicky čistí, sonické kartáčky dokáží vyvinout rychlost 31 000 pohybů za minutu, takže šetrně odstraňují plak a nečistoty i z mikroskopických plošek zubu. Kromě toho technologií microBUBBLES precizně vyčistí i mezizubní prostory.  

Jejich skvělým doplňkem jsou ústní sprchy, které mezizubní prostory čistí vodním paprskem. Zatímco mezizubními kartáčky nebo nitěmi si můžete poškodit citlivou dáseň, ústní sprcha vyčistí i málo dostupná místa šetrně a pečlivě. A ocení je také děti s rovnátky, které se jinak potýkají se zubními a mezizubními kartáčky velmi těžko. 

ETA tip: V ETA jsme pro vás připravili výkonné Orální centrum, které obsahuje kartáček se třemi hlavicemi, nástavec na čištění jazyka, ústní sprchu a ortodontickou trysku na čištění fixních rovnátek.