Dvouplášťová konvice – vychytávka, kterou musíte mít v kuchyni i vy!

Dvouplášťová konvice – vychytávka, kterou musíte mít v kuchyni i vy!

Máte doma rychlovarnou konvici? A mohli bychom ji vidět? Zajímalo by nás totiž, jestli je bezpečná a stylová, jako náš model ETA Emma. Pojďte se seznámit s rychlovarkou, která by neměla chybět v žádné domácnosti.

Dva pláště pro dvojnásobné bezpečí

Moderní kuchyňské spotřebiče se stále vyvíjí, a jedním z našich nejoblíbenějších přírůstků je dvouplášťová rychlovarná konvice ETA Emma. A co ji odlišuje od běžných konvic? Výjimečným prvkem je právě dvojitá stěna, která zajišťuje efektivní udržení teploty uvnitř konvice, aniž by se vnější stěna přehřívala. To znamená, že i když je konvice naplněna vroucí vodou, na dotyk zůstává chladná a vy ji můžete stále bezpečně uchopit.

Nahradí i termosku

Další benefit této dvouplášťové konstrukce představuje udržení teploty uvařené vody po delší dobu. Můžete si tak i po chvíli vychutnat čaj nebo kávu, aniž byste museli vodu znovu ohřívat. To šetří nejen váš čas, ale také energii. 

Prémiový design, který sluší každé kuchyni

Většina rychlovarných konvic má své místo trvale na kuchyňské lince. Proto jsme při navrhování tohoto modelu mysleli jak na praktičnost, tak na stylový design. Díky tomu si můžete dvouplášťovou konvici hrdě postavit na viditelné místo v kuchyni, kde se stane nejen praktickým spotřebičem, ale také elegantním doplňkem. Navíc je k dispozici i v bílé barevné variantě, takže si můžete vybrat tu, která se nejlépe sladí s vaším interiérem. 

Tak je omrkněte a pořiďte si bezpečnou, praktickou a stylovou rychlovarnou konvici ETA Emma!