Velká vánoční soutěž

 

Vánoce, Vánoce přicházejí...

Vánoce jsou svátky klidu, pohody, lásky, radosti,  ale také je to čas setkávání a vzájemného obdarovávání. A protože vás máme rádi, v ETA budeme nadělovat dárky ještě před Vánoci! Tak se na chvíli zastavte v honbě za vánočními dárky a zapojte se do naší vánoční soutěže, ve které hrajeme o dárky za desítky tisíc korun! 

Jak se zapojit do soutěže? 

Je to jednoduché! Sledujte naše facebookové stránky, kde bude každý týden až do Vánoc probíhat jedno kolo soutěže.

Pak už jen stačí:

  • Sledovat náš facebookový profil @etacz
  • Do komentáře pod soutěžní příspěvek správně odpovědět na otázku 

Každou neděli večer vylosujeme jednoho výherce. 

O co soutěžíme?

1. kolo (1. 12. - 6. 12.): Soutěž o set zubních kartáčků ETA Sonetic

Kartáčky ETA Sonetic jsou účinnými pomocníky v prevenci proti zubnímu kazu a kameni, krvácení dásni, zápachu z úst i paradontóze. Stejně tak jsou vhodné pro péči o citlivé zuby a díky třem režimům čištění se snadno přizpůsobí vašim potřebám. Základ setu pro účinnou zubní hygienu tvoří dva sonické kartáčky a UV sanitizér. V sadě dále naleznete barevně odlišené hlavice (4 ks), cestovní pouzdra (2 ks) a nabíjecí stojan.

Hodnota výhry: 2699 Kč

Set zubních kartáčků ETA Sonetic

2. kolo (7. 12. - 13. 12.): Soutěž o odšťavňovač ETA Vital Press

Odšťavňovač ETA Vital Press s pomalým odšťavňováním pro zachování maxima vitamínů, živin a intenzity chutí z lisovaného ovoce a zeleniny.

Elegantní pomalý odšťavňovač Vital Press díky nízkootáčkové Spiralpress technologii zachovává téměř 100 % živin, vitamínů a chuti. Výsledkem dokonalého odšťavnění ovoce, zeleniny i čerstvých bylinek budou osvěžující šťávy plné chuti, kterých se nebudete moci nabažit.

Hodnota výhry: 4999 Kč

Odšťavňovač ETA Vital Press


3. kolo (14. 12. - 20. 12.): Soutěž o robotický vysavač ETA Raggio Eco

Robotický vysavač s digitálním motorem, laserovou navigací, akumulátorem pro až 80 minut provozu a pohodlným ovládáním pomocí chytré aplikace.

Nenápadný, ale výkonný robotický vysavač ETA Raggio ECO si okamžitě zamilujete. S lehkostí převezme kontrolu nad domácími podlahami i koberci, které vždy uklidí přesně podle vašich instrukcí. Pomocí chytré aplikace ve vašem mobilním telefonu ho můžete jednoduše ovládat odkudkoliv, a domů se tak vracet o jednu úklidovou povinnost lehčí.

Hodnota výhry: 7999 Kč

Robotický vysavač Raggio Eco

4. kolo (21. 12. - 27. 12.): Soutěž o espresso kávovar ETA Artista 

Celokovový pákový kávovar ETA Artista s přetlakovými i standardními miskami, barometrem a profesionální pákou o průměru 58 mm.

Profesionální celokovový design prozrazuje o pákovém kávovaru ETA Artista již na první pohled mnohé. Mezi běžnými kávovary pro domácí použití vyniká nejen svým vzhledem, ale především tím, co umí. Snadno s ním proniknete do tajů profesionální přípravy kávy, potěšit ale umí i ty, kteří si prostě chtějí dopřát dobrou kávu v pohodlí domova bez jakýchkoliv kompromisů.

Hodnota výhry: 9 999 Kč

Pákový kávovar ETA Artista

 

Soutěž probíhá v termínu od 1. 12. 2020 do 27. 12. 2020. Úplná pravidla a podmínky soutěže naleznete zde.

Přejeme hodně štěstí v soutěži a krásné Vánoce!

Vaše ETA