Tyčové a ruční vysavače

Na menší úklid je tahání velkého vysavače někdy zbytečné. V tu chvíli se hodí vytáhnout praktický tyčový vysavač 2 v 1, který je vždy připraven k okamžitému úklidu. V okamžiku tak vyřešíte nepořádek po rodinném obědě či rychlý úklid v dětském pokoji. 

Vyberte si například z barevné rodinky výkonných vysavačů ETA Moneto a nechte se vtáhnout do světa jednoduchého úklidu. Jedním kliknutím navíc proměníte tyčový vysavač v ruční jednotku, kterou rychle vysajete všechny nechtěné drobečky.

Mezi nejlehčí a netišší patří výkonný aku vysavač ETA Supersonic Wash H2O, který podlahu navíc i efektivně vytře. Pokud neholdujete kobercům, sáhněte po tyčovém vysavači ETA Fortis. Ten v jednom kroku dokáže podlahu vysát, vytřít i vysušit. Nechybí mu ani UV světlo pro účinnou dezinfekci a váš domov tak dostane dokonalou péči. 

Na rychlý úklid menších ploch vám bude po ruce kompaktní ruční vysavač. Zapomeňte na smeták a lopatku a vyzkoušejte oblíbený ruční vysavač ETA Verto Li-ion se speciálním systémem cyklónového vysávání a účinným HEPA filtrem. Hravě si poradí s úklidem auta, sedačkou či rozsypanou kávou při ranním shonu. Tento malý pomocník bude vždy po ruce!