Značka ETA rozšíří stávající sortiment malých domácích spotřebičů

Zlín - V červnu tohoto roku značka ETA rozšíří stávající sortiment malých domácích spotřebičů o velké domácí spotřebiče z kategorie chlazení.  Nově si tak může česká domácnost pořídit mimo vysavače, roboty nebo žehličky také chladničku či mrazničku značky ETA.

Pro letní sezónu nabídne značka ETA celkem 11 modelů chladniček a 2 modely mrazniček. V sortimentu se objeví „americké“ dvou i čtyřdveřové ledničky, kombinované ledničky s elegantním nerezovým vzhledem, logickým vnitřním uspořádáním a řadou funkcí.  Modely vyšší třídy jsou vybaveny beznámrazovou technologií NO FROST. Své místo v nabídce mají také menší praktické ledničky. Interiér všech spotřebičů je osvětlen moderním LED světlem, které nejenže uspoří energii, ale má především výbornou svítivost.  

Vzhledem k tomu, že je pro nás sortiment chlazení zcela nový, zaměřili jsme se především na preference českých spotřebitelů, kteří podle posledních průzkumů chtějí chytré lednice, které mají nízkou spotřebu a jsou technologicky vyspělé. Vyšší modely našich chladniček už není třeba složitě ručně odmrazovat, protože to udělají za nás. Důraz jsme kladli i na udržení co nejvyšší kvality skladovaných potravin.“ Vysvětluje Petr Res, generální ředitel společnosti ETA.  Kombinované chladničky šířky 60 cm mají integrovánu takzvanou Fresh zónu, která prodlužuje trvanlivost v ní uložených surovin.

P. Res dále zdůrazňuje i poskytovaný servis, který je podle něj neméně důležitý: „Jako česká značka poskytujeme českým zákazníkům nadstandardní servis, tak aby se mohli na svůj nový spotřebič stoprocentně spolehnout.“  Na všechny spotřebiče z kategorie chlazení se tedy vztahuje balíček Prémiových služeb pro zákazníka, který zahrnuje Prodlužku záruky na 5 let, zákaznickou linku 7 dní v týdnu a rychlý servis.

ETA již novou řadu produktů představila na veletrhu pro obchodní partnery v závěru května. Chladničky a mrazničky ETA se objeví na vybraných značkových prodejnách ETA, na značkovém e-shopu ETA a u dalších specializovaných prodejců.

Více informací o sortimentu najdete www.eta.cz/chladnicky-a-mraznicky

Rádi Vám poskytneme bližší informace

PR oddělení
Kateřina Kaňová
kanovak@eta.cz
(+420) 770 190 995

 

Více zde: tisková zpráva chladničky a mrazničky ETA