7 důvodů, proč si pořídit robotický vysavač

Existuje spousta spotřebičů a pomocníků, kteří vám zjednoduší úklid – ať už je řeč o parních čističích a mopech, tyčových a ručních vysavačích nebo třeba myčce na nádobí. Mezi těmi, kteří ho kompletně zařídí za vás, však jednoznačně exceluje robotický vysavač 

Robotické vysavače ETA staví na léty prověřených technologiích oblíbených vysavačů ETA, které byly nyní zahaleny do modernějšího digitálního kabátku. Všechny spojuje nadčasový design a snaha o maximální zpříjemnění vašeho každodenního života – od základního modelu Falco s dostupnou cenou přes technologiemi nabitý model Falco Smart až po nejnovější prémiový model ETA Raggio s nejmodernější laserovou navigací a vytuněnou vlastní smart aplikací, díky níž vás vysavač poslouchá na slovo, i když třeba zrovna sedíte v práci.

Zdánlivá maličkost, jako je pořízení robotického vysavače, může přinést celou řadu vítaných změn:

Podlaha bez nečistot

Všechny robotické vysavače ETA umí vysávat i mopovat. Důmyslně rozmístěné kartáče spolehlivě posbírají nečistoty, se kterými si následně poradí vysoký sací výkon a špičkový filtrační systém. Pomocí mopovacího nástavce a pratelné textilie se pak vysavače ETA zhostí i vytírání, a tak vaše podlaha zůstane dokonale čistá.

Robotický vysavač ETA Raggio

Úspora času 

Pokud se do vysávání a vytírání celé domácnosti pouštíte alespoň jedenkrát týdně, přičemž vám tato činnost zabere přibližně hodinu, nemusíte být matematický genius, abyste si spočítali, kolik času s robotickým vysavačem ušetříte. Získáte tak minimálně 4 hodiny měsíčně, které můžete strávit, jak je vám libo – koníčky, sportem, prací nebo příjemnými chvílemi s vašimi blízkými.

Žádné vyrušování

Robotické vysavače jsou překvapivě tiché – hlučnost u modelu Fido nepřesahuje diskrétních 67 dB. Vy tak můžete nerušeně odpočívat nebo sledovat televizi, zatímco váš robotický pomocník pracuje. Zbytečně děsit tak nebude ani domácí mazlíčky a na rušení klidu si nebudou stěžovat ani sousedi.

Chrání vaše soukromí

Zdráháte se pozvat si paní na úklid, protože je vám nepříjemná představa cizí osoby pohybující se ve vaší domácnosti? Robotické vysavače vaše soukromí nijak nenaruší, a přesto bude vaše podlaha perfektně čistá, aniž byste museli vyvinout více úsilí, než je zmáčknutí tlačítka nebo spuštění aplikace ve vašem mobilu. 

Úklid jako na zavolanou

Robotické vysavače ETA uklízí přesně v době, kdy vám to nejvíc vyhovuje. Vy přitom vůbec nemusíte být doma. Nejvyspělejší model ETA Raggio pak můžete pomocí chytré aplikace ovládat přímo z mobilu.

ETA TIP: Chytrá aplikace ETA Smart usnadní úklid také majitelům robotických vysavačů ETA Aron a ETA Raggio Eco. Nabízí čtyři přednastavené režimy úklidu i efektivní plánování podle požadavků uživatele.

Jednoduše ji nainstalujete do svého mobilního telefonu nebo tabletu a pak už je čistá podlaha otázkou několika málo pohybů po displeji. Zvládne to celá rodina – aplikace je totiž dostupná v češtině a umožňuje nastavit až 10 uživatelských účtů. Aplikace pak s vysavačem komunikuje prostřednictvím vaší domácí wifi sítě.

Robotický vysavač ETA Raggio

ETA TIP: Vysavač ETA Raggio u vás bude jako doma. Laserovým senzorem naskenuje místnost v celých 360°, a tak přesně ví, jakou plochu má vysát a kam se vydat. S tím mu pomůže ANTI-COLLISION SYSTEM pro bezdotykové rozpoznání překážek. Vysavač se tak v místnosti pohybuje velmi šetrně. Díky SMART TECHNOLOGY jej nezaskočí ani schody – obavy o jeho pád tak můžete pustit z hlavy. Problém mu nedělají ani oblé přechodové lišty do výšky 1,5 cm, které jednoduše přejede, či mezery pod nábytkem, do nichž se díky své kompaktní velikosti snadno vměstná.

Úspora místa

Robotický vysavač po dokončení úklidu vyhledá nabíjecí stanici, v níž může spočívat až do doby, než jej zase povoláte do služby. Jako bonus tak ušetříte místo ve skříni či úklidové místnosti.

Pohodová atmosféra

Pokud i u vás dohady o to, kdo bude dnes vysávat, někdy přerostou ve zbytečně vyhrocené spory, může vám pořízení robotického vysavače značně usnadnit soužití s ostatními členy domácnosti. Úlevy se ale dočkají i ti, kteří žijí single – pocitu, že si můžete po příchodu domů prostě jen hodit nohy nahoru, se máloco vyrovná.

Robotický vysavač ETA Raggio