Ruční napařovače oděvů

Každé z vás se jistě stalo, že nestíháte do práce, konečně se namalujete, když v tom zjistíte, že vaše halenka je pomačkaná. S napařovači oděvů ETA jako by žádný problém neexistoval. Za několik desítek vteřin máte halenku jako novou. Nejrůznější čalounění a závěsy všech typů materiálů vyhlazené a bez drobných nečistot za několik málo okamžiků. Jednodušeji už to snad nejde. Naše přístroje jsou navíc vybaveny funkcí ANTI CALC, která zabraňuje usazování vodního kamene a udrží tak napařovač stále ve skvělé formě.

 Ruční napařovač oděvů ETA Victoria je nepostradatelným pomocníkem vašeho šatníku. Ideální je například pro údržbu zimního kabátu nebo saka, které lze čistit pouze tzv. suchým čištěním. Dvě nastavitelné intenzity tvorby páry poté zajistí, že o vaše oblečení bude postaráno s maximální šetrností. Velikosti celého přístroje musel být přizpůsoben také objem nádržky, který činí 250 ml. To vystačí zhruba na 18 minut páry, tedy nemusíte mít strach, že by vám uprostřed napařování došla voda. Příkon 1 200 W pak napařovač okamžitě nastartuje a vy můžete ihned začít s „žehlením“.

Neomezujte se kvůli špatně poskládanému nebo pomačkanému oblečení. S napařovači oděvů ETA je tento problém do minuty vyřešen.

Příkon