Ruční napařovače oděvů

Pomačkaná halenka či sako umí pořádně znepříjemnit uspěchaná rána i chvíle před schůzkou. S ručními napařovači oděvů ETA je však problém během pár okamžiků vyřešen. Vyhlazení a odstranění drobných nečistot dopřejí i nejrůznějšímu čalounění a závěsům. Jednodušeji už to snad ani nejde. Ruční napařovače oděvů jsou navíc, stejně jako napařovací žehličky ETA, vybaveny funkcí ANTI CALC, která zabraňuje usazování vodního kamene, a tak budou ve skvělé formě nejen vaše textilie, ale i tito malí pomocníci, kteří jim k reprezentativnímu vzhledu dopomáhají.

Ruční napařovač oděvů ETA Stephany je nepostradatelným pomocníkem pro péči o oblíbené kousky ve vašem šatníku. Ideální je například pro údržbu zimního kabátu nebo saka, které lze čistit pouze tzv. suchým čištěním. Dvě různé intenzity tvorby páry zajistí péči s maximální šetrností. Přístroj je navíc kompaktní a skvěle padne do ruky. Plná nádržka vystačí na 20 minut produkce páry, což je spousta času, během něhož vyladíte k dokonalosti celý váš outfit a ještě zvládnete přežehlit závěsy.

Ruční napařovač oděvů ETA vám přijde vhod také na cestách. Poradí si s pomačkaným oblečením, a navíc v kufru nezabere mnoho místa.