Přijeďte za námi na 1. ročník veletrhu Datart EXPO

Datart EXPO

Máte rádi smart technologie a chcete vědět o novinkách na trhu spotřební elektroniky jako první? Pak si nenechte ujít 1. ročník veletrhu elektroniky Datart EXPO.

Prodejně zábavní veletrh Datart EXPO s podtitulem Spouštíme budoucnost otevře své brány návštěvníkům již 20. října 2018 v areálu brněnského výstaviště. V nejmodernější hale výstaviště na ploše 10 000 m2 představí své novinky a nejnovější trendy 80 světových výrobců spotřební elektroniky, domácích spotřebičů, IT a příslušenství. Na veletrhu nebude chybět ani tradiční český výrobce spotřebičů ETA.

Spotřební elektronika nejen pomáhá v běžném životě, ale zároveň přináší spoustu zábavy a komfortu do všech denních lidských činností. „Na veletrhu Datart EXPO chceme ukázat značku Datart jako inovativního leadera v oblasti elektra. Naším velkým koníčkem je - stejně jako u spousty dalších Čechů – elektro. Ať už se jedná o domácí spotřebiče, audio-video, televizory, notebooky, mobilní telefony, péči o domácnost či o tělo, to vše nás baví. Návštěvníkům zde proto chceme představit světové novinky a trendy zábavnou formou. Naším cílem je udělat z Datart EXPO nejprestižnější veletrh elektroniky u nás," prozrazuje plány Lenka Mastešová, marketingová manažerka Datartu. 

Své stánky zde budou mít známé značky jako Samsung, LG, Philips, Siemens, Bosch, JBL, DJI, HP, Electrolux, Sony, Eta, ale i Nespresso, Krups či Kenwood. Návštěvníci veletrhu tak budou mít jedinečnou možnost setkat se zde se školiteli či produktovými manažery jednotlivých značek a nahlédnout značkám tzv. pod pokličku. 

V rámci bohatého doprovodného programu se mohou návštěvníci těšit na Mistrovství ČR v konzolových hrách nebo Datart EXPO Fortnite Cup. Chybět nebudou ani novinky ze světa virtuální reality - pro návštěvníky budou připraveny různé arkádové aktivity, extrémní závody či unikátní 360° Virtualizer. Milovníci moderních technologií se mohou také těšit na humanoidního Pepper robota nebo fotokoutek Freeze me. O zábavu v průběhu celého dne se postarají hudební skupiny Circus Brothers, Eddie Stoilow a akrobatičtí tanečníci s Interactive Dance Show. Celým programem budou provázet moderátoři z pořadu Re-Play Mikoláš Tuček a Alžběta Trojanová

Více informací o veletrhu, programu a vstupenkách naleznete na stránkách Datart EXPO.

Těšíme se na Vás!

Tým ETA