Podzimní novinky ze světa domácích spotřebičů od Ety

Praha, 23. října 2014

Společnost ETA, a.s., nejznámější česká značka malých domácích spotřebičů, potěší nejednu českou domácnost. Na podzim přichází hned s několika novinkami. O radost z vysávání se postará robotický vysavač ETA Bolero, alergiky a majitele domácích mazlíčků zase nadchne tichý podlahový vysavač ETA Manoa. Další zajímavostí, kterou se ETA od loňského roku pyšní, je ocenění nejprodávanějšího kuchyňského robota, kterým je ETA Gratus. Letos na podzim na něho navazuje funkcemi nabitá novinka ETA Gratus Maxipasta.

Robotický vysavač ETA Bolero – úklid domácnosti nebyl nikdy jednodušší

Šikovný robotický vysavač ETA Bolero vám ušetří moře času a vy tak budete moci získaný čas využít na příjemnější aktivity. Proč? Vysavač nejen, že sám vysává, ale navíc plní i funkci mopu, který je součástí balení. Dvojitý rotační kartáč velmi dobře uklidí samotné podlahy, dva postranní kartáčky si zase výborně poradí s okolím stěn. Robotický vysavač ETA Bolero se postará o maximálně vysokou úroveň čistoty, protože je extra vybavený vlastním textilním filtrem, který zachytí všechnu špínu. Model disponuje speciálními bezpečnostními senzory (tzv. elektronické závory), které zabraňují vysavači před pádem z výšky nebo ze schodů. Nechybí mu ani senzor míry znečištění, který nastaví a upraví jeho uklízecí režim. V nabídce jsou k dispozici dva programy – automatický a lokální. Můžete si stejně tak zvolit dvě rychlosti pohybu vysavače. Jednoduché nastavení na LCD displeji nebo pomocí dálkového ovládání je velmi intuitivní. Model umožňuje nastavení času nebo dne vysávání, kdy necháte vysavač Bolero samostatně pracovat. Po úklidu se sám vrátí do nabíjecí stanice, kterou můžete připevnit na stěnu. Nabitý vysavač pracuje 90 min. Na vysavač Bolero se vztahuje prodloužená záruka 5 let.

Cena: 9 999 Kč

www.eta.cz

Podlahový vysavač ETA Manoa – pro alergiky a domácnosti se zvířecími mazlíčky

Novinka, vysavač ETA Manoa, je sáčkový vysavač, který disponuje vysoce úsporným a zároveň výkonným ECO motorem s příkonem 900 W. Součástí je také elektronická regulace sacího výkonu. O nadstandardní filtraci se stará účinný HEPA filtr třídy 12 s účinností 99,5%. Nečistoty se shromažďují v hygienickém prachovém sáčku ETA Unibag o objemu 3l. Výhodou je také velmi tichý chod 74 dB. Extrémně velký akční rádius až 11m umožní dosah i do vzdálenějších míst bez nutnosti přehazování napájecího kabelu, který se navíjí automaticky. Vysavač je k dispozici ve třech barevných provedeních – bílém, modrém a červeném, které se liší variabilitou příslušenství. Bílý model disponuje bohatou nadílkou ve výbavě. Kromě univerzální podlahové hubice s výsuvným kartáčkem a parketovou hubicí, obsahuje také speciální vzduchový turbokartáč, který ocení alergici nebo majitelé domácích mazlíčků. Praktické rozměr a nízká hmotnost vysavače umožňuje jednoduchou skladnost a manipulaci. Na motor modelu ETA Manoa poskytuje ETA prodlouženou záruku 5 let.

Cena:

ETA Manoa bílý – 3 299 Kč

ETA Manoa modrý – 2 799 Kč

ETA Manoa červený – 2 999 Kč

www.eta.cz

Kuchyňský robot ETA Gratus Maxipasta – odborník na těstoviny

Víte, proč je kuchyňský robot ETA Gratus Maxipasta tak unikatní? Není to jen díky jeho modernímu a elegantnímu designu, robot má opravdu výjimečné vlastnosti a funkce. Disponuje funkcemi šlehání, míchání, hnětení, mixování, strouhání, mletí masa a máku, plní uzeniny a dokonce s ním jdou vytvořit duté trubičky a lisované pečivo. Aby to všechno robot zvládnul, má k dispozici velkokapacitní nerezovou mísu o objemu 5,5l včetně průhledného krytu, skleněný mixér o objemu 1,2 l, nástavec na strouhání, metličky na šlehání, hnětení a míchání. Kuchyňský robot ETA Gratus Maxipasta si navíc získá srdce všech milovníků italské kuchyně, protože obsahuje také nástavec na lisování a výrobu domácích tvarovaných těstovin, kráječ na různé typy těstovin: trenette a nástavec na lasagne. Velmi výkonný 1200 W motor, na který se vztahuje 10 - letá záruka, se stabilizátorem udrží nastavené otáčky a i při vysokém zatížení. Model má funkce PULSE pro maximální otáčky a otáčky jsou regulovatelné plynule v závislosti od nastavené volitelné rychlosti a intenzity zpracování surovin. Robot je stabilní, rychlý a jednoduše ho složíte. Lehce se ovládá a stejně tak snadná je i jeho údržba. Navíc má nízkou hladinu hluku a disponuje bezpečnostní tepelnou pojistkou a stabilními nožičkami proti prokluzu.

Cena: 15 999 Kč

www.eta.cz

Další informace Vám ráda poskytne:

Kateřina Prantlová
M:  +420 725 177 897
PR Manager
ETA a.s.

Zelený pruh 95/96
147 00 Praha 4