Parní čističe

Zbavte svou domácnost bakterií s revolučními parními čističi ETA. Technologie, která k čištění využívá páru, klade důraz na jednoduchost používání i účinnou dezinfekci. Pára nedá bakteriím šanci – odstraní je z tvrdých povrchů a pronikne hluboko do textilií, jako je koberec nebo čalounění. Parní čističe jsou tak ideální volbou do domácností s malými dětmi, alergiky nebo astmatiky. K parnímu čištění navíc není třeba žádných chemických čisticích přípravků, uděláte tak službu životnímu prostředí i peněžence.

Silnou stránkou parních čističů ETA je jejich multifunkčnost. Parní čistič ETA Aquabelo si pomocí nástavců troufne i na očistu hůře dostupných míst. Multifunkční ETA Steam Master pak můžete využít nejen jako parní čistič, ale také jako parní mop a tyčový vysavač. Nemá problém s jakýmkoli druhem podlahy od koberců po kachličky, navíc je k těmto povrchům naprosto šetrný, a tak se nemusíte obávat jejich vyblednutí nebo poškození.

Pozvěte do své domácnosti moderní pomocníky v podobě parních čističů ETA a nechuť k úklidu i námaha s ním spojená se rázem vypaří.