Odšťavňovač ETA Vital Press 1032 90000 černý

Kód produktu: ETA103290000
Odšťavňovač ETA Vital Press s pomalým odšťavňováním pro zachování maxima vitamínů, živin a intenzity chutí z lisovaného ovoce a zeleniny.

Akce - prodlužka záruky

Prodloužená záruka na: Motor

Popis:

Zachová maximum vitamínů, živin a intenzity chutí z ovoce a zeleniny

Elegantní pomalý odšťavňovač Vital Press díky nízkootáčkové Spiralpress technologii zachovává téměř 100 % živin, vitamínů a chuti. Výsledkem dokonalého odšťavnění ovoce, zeleniny i čerstvých bylinek budou osvěžující šťávy plné chuti, kterých se nebudete moci nabažit.

Odšťavňovač je vybaven dvěma nerezovými sítky pro různé druhy surovin, které zajišťují maximální výtěžnost ovoce a zeleniny. Dokonalou šťávu si tak můžete připravit v pohodlí domova, kdykoliv budete mít chuť.

Nízkootáčková Spiralpress technologie

Nízkootáčková spirálová technologie je skvělá především proto, že šnek uvnitř odšťavňovače pomalu mění suroviny na dřeň, která je směrem dolů více rozmělňována a tlačena na nerezové sítko. Působením tlaku se tak z ovoce a zeleniny získává hutná šťáva. Ta si zachovává maximum svých vitamínů, pro tělo důležitých živin a především také svoji chuť.

Maximální výtěžnost zajišťují 2 sítka z nerezové oceli, která jsou určena pro různé druhy surovin – sítko s menšími mikro-otvory je určeno pro přípravu osvěžujících džusů a sirupů z dužnatého ovoce a bylinek. Skvěle odšťavní bobulové plody ze zahrádky, jako je třeba rybíz. Na tvrdší ovoce a zeleninu je pak určeno sítko s většími mikro-otvory.

Bezpečná a jednoduchá obsluha

Odšťavňovač je vyroben z vysoce odolného a kvalitního materiálu, který je zdravotně nezávadný a velmi jednoduchý na údržbu. Vital Press má dva plnicí otvory, díky nimž je zpracování rychlejší a v případě použití více surovin je promíchání chutí rovnoměrnější.

Dva menší otvory plní i funkci bezpečnostní. Čerstvou šťávu si tak může připravit i samostatné dítě, aniž byste se museli bát, že si ublíží.

Díky modernímu dotykovému ovládání přístroje se světelnou signalizací provozu máte o chodu odšťavňovače vždy dokonalý přehled. Zátka s funkcí DripStop pak zabraňuje odkapávání.

Odšťavňování můžete kdykoliv přerušit a spustit zpětný chod motoru, pokud je například v odšťavňovacím prostoru mnoho surovin. Sítka po použití snadno opláchnete a očistíte pomocí čistícího kartáčku. Všechny části kromě pohonné jednotky navíc můžete umývat v myčce na nádobí.

.

ETA na tento produkt poskytuje prodlouženou záruku 3 roky na motor.

Technické parametry:

  • Počet rychlostí 1
  • Nádoba na šťávu 1 l
  • Nerezový filtr Ano
  • Typ odšťavňovače šnekový
  • Příkon odšťavňovače 200 W

Ke stažení

Vida