Stolní mixér ETA Vital Blend 1100 90010, černý/bílý

Kód produktu: ETA110090010
Multifunkční stolní mixér s příkonem 1500 W mixuje, seká, drtí – ideální pro nápoje, smoothie, omáčky, polévky, pomazánky, přesnídávky a zmrzliny.

Akce - prodlužka záruky

Prodloužená záruka na: Motor

Popis:

Multifunkční stolní mixér Vital Blend

Multifunkční stolní mixér ETA Vital Blend se stane nepostradatelnou součástí vaší domácnosti stejnou rychlostí, jakou s ním dosáhnete precizních výsledků. Díky příkonu 1500 W se totiž řadí mezi nejvýkonnější mixéry, které si poradí se širokou škálou surovin. V kvalitní a odolné nádobě s extra objemem 2 litry mixuje, seká i drtí. Bude vám tedy skvělým pomocníkem při výrobě koktejlů, smoothie, omáček, polévek, pomazánek, zmrzliny i přesnídávky.

Umí víc, než si myslíte

Vysoká rychlost otáček (až 30 tisíc za minutu) propůjčuje mixéru ETA Vital Blend mimořádnou sílu, díky níž rozseká a rozmixuje suroviny na velmi jemnou konzistenci. Ocení ho nejen příznivci RAW stravy, ale i sportovci, zaneprázdnění jedinci, rodiče malých i větších dětí nebo třeba milovníci dokonale krémových polévek. Kouzlit umí jak se studenými, tak horkými potravinami, ale poradí si i s ledem a zmrzlinou.

Kvalita především

Mixovací nádoba je vyrobena z vysoce odolného Tritanu, který neabsorbuje vůni, chuť ani barvu potravin. Tento materiál zároveň nijak neovlivní chuť výsledných pokrmů a díky absenci škodlivého Bisfenolu A (BPA free) do nich neuvolňuje nežádoucí látky. Na dně nádoby se nachází unikátní nerezový šestiramenný nůž BlendeX s titanovým povrchem a vroubkovaným ostřím.

Namixujte si zdravý životní styl

Mixér je vybaven odnímatelnou krytkou pro plnění tekutin bez nutnosti odnímání víka a pěchovadlem, se kterým snadno a bezpečně posunete suroviny uvnitř nádoby do prostoru sekacího nože, a docílíte tak rovnoměrného zpracování všech vložených ingrediencí.

Mimo to obdržíte i 2 sportovní lahve z Tritanu (BPA free) o objemu 600 ml s praktickou sponou k zavěšení a 2 neoprenové termoobaly na tyto nádoby, které pomohou udržet nápoje v požadované teplotě po delší dobu. Těšit se můžete také na knihu zdRAWě? hRAWě! plnou opravdu vynikajících receptů na smoothie, polévky, pomazánky, nápoje, těsta, zmrzliny i rostlinná mléka.

Nápoje a pokrmy přesně podle vašich přestav

Díky elektronickému ovládání s 6 přednastavenými programy pro snadnější a rychlejší obsluhu a 9 rychlostem s časovačem pro přesné nastavení doby mixování si tento mixér zamilujete. Pokud si však s přípravou nápoje či pokrmu chcete trochu pohrát a mít vše zcela ve vlastní režii, můžete kromě přednastavených programů a rychlostí využít také snadnou regulaci otáček v rozsahu 15000–30000 za minutu pomocí tlačítek +/- a funkci PULSE, která zajistí důkladnější promíchání celého obsahu.

Myslíme na vaše bezpečí a zdraví

Manipulace s nádobou je snadná, stačí ji odebrat pouhým nadzvednutím. S ohledem na vaše bezpečí je ergonomická rukojeť pogumovaná, což zabraňuje jejímu vyklouznutí z rukou. Protiskluzové nožky zase zajišťují perfektní stabilitu během procesu mixování. Nechybí ani bezpečnostní ochrana proti přehřátí.

ETA na tento produkt poskytuje prodlouženou záruku 5 let na motor. Prodlouženou záruku si registrujte ZDE.

Technické parametry:

  • Objem hlavní nádoby 2 l
  • Počet rychlostí 9
  • Pulzní spínač Ano
  • Plynulá regulace Ano
  • Funkce, příslušenství drcení ledu
  • Funkce, příslušenství mixování
  • Funkce, příslušenství mixování horkých surovin
  • Materiál nádoby Tritan
  • Příkon mixéru 1500 W

Ke stažení