Stolní mixér ETA Vital Blend Digi II 1100 90010

Kód produktu: ETA110090010
Novinka
Multifunkční stolní mixér s příkonem 1500 W mixuje, seká, drtí – ideální pro nápoje, smoothie, omáčky, polévky, pomazánky, přesnídávky a zmrzliny.

Akce - prodlužka záruky

Prodloužená záruka na: Motor

Popis:

Multifunkční stolní mixér Vital Blend

Multifunkční stolní mixér ETA Vital Blend se stane nepostradatelnou součástí vaší domácnosti stejnou rychlostí, jakou s ním dosáhnete precizních výsledků. Díky příkonu 1500 W se totiž řadí mezi nejvýkonnější mixéry, které si poradí se širokou škálou surovin. V kvalitní a odolné nádobě s extra objemem 2 litry mixuje, seká i drtí. Bude vám tedy skvělým pomocníkem při výrobě koktejlů, smoothie, omáček, polévek, pomazánek, zmrzliny i přesnídávky.

Umí víc, než si myslíte

Vysoká rychlost otáček (až 30 tisíc za minutu) propůjčuje mixéru ETA Vital Blend mimořádnou sílu, díky níž rozseká a rozmixuje suroviny na velmi jemnou konzistenci. Ocení ho nejen příznivci RAW stravy, ale i sportovci, zaneprázdnění jedinci, rodiče malých i větších dětí nebo třeba milovníci dokonale krémových polévek. Kouzlit umí jak se studenými, tak horkými potravinami, ale poradí si i s ledem a zmrzlinou.

Kvalita především

Mixovací nádoba je vyrobena z vysoce odolného Tritanu, který neabsorbuje vůni, chuť ani barvu potravin. Tento materiál zároveň nijak neovlivní chuť výsledných pokrmů a díky absenci škodlivého Bisfenolu A (BPA free) do nich neuvolňuje nežádoucí látky. Na dně nádoby se nachází unikátní nerezový šestiramenný nůž BlendeX s titanovým povrchem a vroubkovaným ostřím, který je možné demontovat za pomocí uvolňovacího klíče, což vám značně usnadní čištění.

Namixujte si zdravý životní styl

Mixér je vybaven odnímatelnou krytkou pro plnění tekutin bez nutnosti odnímání víka a pěchovadlem, se kterým snadno a bezpečně posunete suroviny uvnitř nádoby do prostoru sekacího nože, a docílíte tak rovnoměrného zpracování všech vložených ingrediencí.

Mimo to obdržíte i 2 sportovní lahve z Tritanu (BPA free) o objemu 600 ml s praktickou sponou k zavěšení a 2 neoprenové termoobaly na tyto nádoby, které pomohou udržet nápoje v požadované teplotě po delší dobu. Těšit se můžete také na knihu zdRAWě? hRAWě! plnou opravdu vynikajících receptů na smoothie, polévky, pomazánky, nápoje, těsta, zmrzliny i rostlinná mléka.

Nápoje a pokrmy přesně podle vašich přestav

Díky elektronickému ovládání s 6 přednastavenými programy pro snadnější a rychlejší obsluhu a 9 rychlostem s časovačem pro přesné nastavení doby mixování si tento mixér zamilujete. Pokud si však s přípravou nápoje či pokrmu chcete trochu pohrát a mít vše zcela ve vlastní režii, můžete kromě přednastavených programů a rychlostí využít také snadnou regulaci otáček v rozsahu 15000–30000 za minutu pomocí tlačítek +/- a funkci PULSE, která zajistí důkladnější promíchání celého obsahu.

Myslíme na vaše bezpečí a zdraví

Manipulace s nádobou je snadná, stačí ji odebrat pouhým nadzvednutím. S ohledem na vaše bezpečí je ergonomická rukojeť pogumovaná, což zabraňuje jejímu vyklouznutí z rukou. Protiskluzové nožky zase zajišťují perfektní stabilitu během procesu mixování. Nechybí ani bezpečnostní ochrana proti přehřátí.

ETA na tento produkt poskytuje prodlouženou záruku 5 let na motor. Prodlouženou záruku si registrujte ZDE.

Technické parametry:

  • Objem hlavní nádoby 2 l
  • Počet rychlostí 9
  • Pulzní spínač Ano
  • Plynulá regulace Ano
  • Funkce, příslušenství drcení ledu
  • Funkce, příslušenství mixování
  • Funkce, příslušenství mixování horkých surovin
  • Materiál nádoby Tritan
  • Příkon mixéru 1500 W

Ke stažení