Ochlazovač vzduchu ETA Vintero 3568 90000, bílý

Kód produktu: ETA356890000
Ochlazuje, zvlhčuje a funguje jako klasický ventilátor. Pro lepší efekt chlazení je možné přidat chladící boxy

Popis:

Chlazení bez kompromisů

Ochlazovač vzduchu 3 v 1 ETA Vintero vzduch ochlazuje, zvlhčuje a funguje jako klasický ventilátor. Záleží tak pouze na vás, jakou funkci vyberete. Můžete využít pouze samostatnou funkci zvlhčování nebo zapnout pouze ventilátor.

Pokud nejste fanoušky přidané chemie, ETA Vintero vás určitě zaujme. Funguje na principu odpařování vody ze zásobníku, do kterého můžete v opravdu horkých dnech vložit chladící boxy nebo přidat kousky ledu. Odnímatelná transparentní nádoba s velkorysým objemem 5,6 l disponuje přehledným ukazatelem vody a na jedno naplnění nabízí až 6 hodin nepřetržitého chlazení.

Volba je pouze na vás

Ochlazovač ETA Vintero zastane v domácnosti práci hned 3 spotřebičů. V létě jistě oceníte funkci chlazení, kdy můžete, při opravdu horkých dnech, využít i chladících boxů.

Pokud do přístroje nalejete vlažnou či teplejší vodu, namísto chlazení se vám vzduch v místnosti příjemně zvlhčí. Suchý vzduch totiž neprospívá vám ani vašemu nábytku. V prostředí s nízkou vlhkostí se také mnohem více daří virům a bakteriím. ETA Vintero vám s řešením tohoto problému však účinně pomůže.

ETA Vintero funguje také jako klasický ventilátor, který lze využívat i bez přítomnosti vody v nádobce. Nejen u této funkce však můžete nastavit pro vás ideální sklon ventilačních lamel. Vzduch tak bude proudit právě tam, kam chcete.

Pro vaše maximální pohodlí si můžete vybrat ze 3 rychlostí ventilátoru a 3 režimů proudění vzduchu. Nechybí tak ani spánkový režim nebo přírodní režim, který imituje cirkulaci vzduchu v přírodě.

Ledový klid

Nemusíte se bát, že by vás ochlazovač ETA Vintero jakkoli rušil. Jeho tichý provoz (max. 63 dB (A)) s možností maximálního ztišení během spánkového režimu vám umožní nerušeně relaxovat nebo se bavit s rodinou a přáteli.

Údržbu spotřebiče vám usnadní hrubý omyvatelný filtr, který zachytává větší nečistoty a částice. Ty se tak nedostanou do útrob přístroje, ale zároveň nezůstanou ani u vás v pokoji.

Pohodlí teď a tady

K přepínání na jiný režim nemusíte vstávat z gauče. Využijte raději praktický dálkový ovladač, který vám usnadní používání. Ovladač funguje na baterii (1 x CR2025), která je součástí balení.

Snadné přemístění spotřebiče je zajištěno díky 4 kolečkům, která lze zabrzdit na místě. Přes den si tak příjemný chládek můžete užít v obývacím pokoji, přes noc klidně v ložnici. Pro nastavení délky provozu využijte časovač. Díky němu lze provoz ochlazovače ETA Vintero nastavit od 0,5 do 7,5 hodin.

Díky sloupové konstrukci navíc ETA Vintero nezabere mnoho prostoru, a tak vám v domácnosti nebude překážet. Přesto je dostatečně výkonný, aby ochladil místnost o rozloze až 20 m2.

A jak vlastně ochlazovač funguje?

Ochlazovač vzduchu je ideálním kompromisem mezi mobilní klimatizací a obyčejným ventilátorem. Princip fungování spotřebiče spočívá v přečerpávání vody pomocí čerpadla ze zásobníku na vodu, do kterého můžete vložit nachlazené boxy. Ta teče na chladící podložku, po které voda stéká a zároveň skrze ni proudí proud vzduchu. Okolní vzduch se tak stává chladnějším (v závislosti na teplotě vody) a zvýší se jeho relativní vlhkost.

Široký sortiment péče o vzduch

Vyberte si z široké nabídky čističek vzduchu, aroma difuzérů a zvlhčovačů vzduchu, které se postarají o zdravější a voňavější domácí ovzduší.

Technické parametry:

  • Ventilátor 3 rychlosti
  • Příkon 65 W
  • Dálkové ovládání Ano
  • Ionizace Ne
  • Časovač Ano
  • Objem nádrže (na vodu) 5.6 l
  • Funkce chlazení
  • Funkce ventilátor
  • Funkce zvlhčování
  • Spánkový režim Ano

Ke stažení