Ruční napařovač oděvů ETA Victoria 027090000

Kód produktu: ETA027090000
Ruční napařovač oděvů ETA VICTORIA – rychlý pomocník pro úpravu oděvu pro náhlou schůzku. Funkce ANTI CALC proti usazování vodního kamene, příkon 1 200 W a výdrž s napařováním až 18 minut.

Popis:

ETA Victoria – vítěz v péči o textilie

Parní napařovač ETA Victoria slouží k rychlé úpravě oděvů a dalších textilií. Pomocí horké páry vyhladí záhyby a odstraní drobné nečistoty. Můžete jej používat pro všechny typy látek, od hrubých textilií až po jemné hedvábné prádlo. Bytovým textiliím, potahům a závěsům dodá svěžest, snadno vyčistí záclony a čalounění, výborně se hodí k čištění kabátů i k úpravě běžných oděvů.

Pro usnadnění intenzivního čištění slouží možnost uzamknout tlačítko přesunutím aretace směrem dolů. Nádržka o objemu 250 ml vydrží až na 18 minut páry a je vyjímatelná pro pohodlnější dolévání.

Oslňte dokonalým outfitem a perfektním vzhledem

Ovládání je zcela intuitivní. Přístroj je vybaven dotykovým ovládacím panelem, na němž můžete volit mezi mírným a intenzivním napařováním. Nahřívání a připravení páry hlásí světelná signalizace, pára je připravena do 1 minuty. Díky systému ANTI CALC, který zabraňuje usazování vodního kamene, je možné použít i obyčejnou pitnou vodu. Ergonomický tvar a výkyvná vývodka napájecího kabelu umožňují snadnou manipulaci s přístrojem.

Parní napařovač ETA Victoria – synonymum klidu a bezpečí

Nenechte se vyvést z míry nečekanými událostmi. Dopřejte si pocit klidu a pohodlí, který vám ETA Victoria nabízí. Vybalujete si kufr v hotelovém pokoji a nevíte, jak pomačkaným šatům vrátit původní vzhled? Parní napařovač ETA Victoria je praktický pomocník na cesty. Jeho hmotnost je pouze 1 kg. Nepotřebujete žádná rozměrná žehlicí prkna, šaty stačí pověsit na ramínko a jednoduše napařovat ve vertikální poloze.

Čeká vás důležité obchodní jednání, ale kocour si přes noc ve vašem saku udělal pelíšek? Žádný problém. Parní napařovač ETA obsahuje odnímatelný kartáč k odstranění drobných nečistot, vlasů a žmolků. Pára proniká hluboko do struktury vláken, dezinfikuje a odstraňuje z oděvů nežádoucí pachy. Trápí vás nejistota, zda jste parní napařovač při odchodu vypnuli? Není proč. Přístroj se po 10 minutách nečinnosti vypne automaticky. Parní napařovač ETA Victoria je nezbytný pomocník pro perfekcionisty i pro ležérní snílky. Žádný problém vám již nezkazí den.

Technické parametry:

  • Bezpečnostní vypínání Ano
  • Objem nádržky (na vodu) 250 ml
  • Odvápňování Ano
  • Systém proti odkapávání Ne
  • Příkon 1200 W
  • Typ napařovače ruční
  • Parní výkon 25 g/min

Ke stažení

Vida