Ventilátor ETA Trinity 3607 90000, šedý

Kód produktu: ETA360790000
Moderní bezvrtulový ventilátor se 3 režimy provozu, tichým chodem a časovačem až na 15 hodin provozu

Akce - prodlužka záruky

Prodloužená záruka na: Motor

Popis:

Příznivé povětrnostní podmínky

Chcete si dopřát příjemné osvěžení, ale nelíbí se vám vzhled klasických vrtulových větráků? Moderní ventilátor ETA Trinity přinese do vaší domácnosti nejen svěží vánek, ale i elegantní design, který potěší vaše estetické cítění. Jeho provoz je navíc velmi tichý, a tak se nemusíte bát, že by vás vyrušoval během odpočinku nebo času stráveného s rodinou.

Moderní řešení pro vaše pohodlí

Výkonný ventilátor je moderní nejen svým designem, ale i funkcemi a provedením. Můžete si vybrat ze tří rychlostí foukání vzduchu, stejně jako ze tří režimů provozu, a to včetně režimu NATURAL, který připomíná proudění vzduchu v přírodě, či spánkového režimu se sníženou hlučností.

Pomocí časovače (na 1–15 hodin) a možnosti odloženého startu ventilátoru snadno naplánujete, kdy má svůj provoz zahájit, anebo naopak ukončit. Funkce oscilace pak obstará otáčivý pohyb, který vzduch rozproudí více směry.

Veškeré funkce můžete nastavovat na dotykovém ovládacím panelu nebo si obsluhu usnadnit dálkovým ovládáním. Správné nastavení pak můžete zkontrolovat na přehledném LED displeji.

Prodlužka záruky

Na motor ventilátoru ETA Trinity se vztahuje bezplatná služba Prodlužka záruky. Po registraci se tak záruka na motor prodlouží na 3 roky. Prodlouženou záruku si zaregistrujte ZDE.

Technické parametry:

  • Hlučnost 59 dB
  • Počet rychlostí 3
  • Typ ventilátoru sloupový
  • Příkon 45 W
  • Dálkové ovládání Ano

Ke stažení