Pekáč ETA Titanium Plus 6951 90010, černá barva

Kód produktu: ETA695190010
Čtyřhranný pekáč s nepřilnavým povrchem s přísadou titanu o rozměrech 260 x 260 x 110 mm a objemu 5,1 l.

Akce - prodlužka záruky

Prodloužená záruka na: Rovnost dna

Popis:

Pekáč s poklicí

Vaříte rádi, ale máte problém najít opravdu kvalitní nádobí? ETA vám nabízí jen tu nejlepší kvalitu titanového nádobí, které se díky svému modernímu a elegantnímu designu hodí do každé kuchyně. Jedinečná úprava povrchu neabsorbuje žádné pachy. Výhoda čtvercové pánve je tedy různorodost vaření. V nádobě můžete i dusit, péct, zapékat a udržovat pokrmy v teplém stavu.

100% kvalita je na prvním místě

Pekáč disponuje objemem 5,1 l, rozměry 260 x 260 x 110 mm a hmotností 3 kg. Titanové nádobí představuje profesionální kvalitu, kterou uvítá méně i více zkušený kuchař. Tepelně odizolovaná držadla umožňují bezpečnou obsluhu a snadnou manipulaci při přesouvání z místa na místo.

Použití v troubě i umývání v myčce

Nádobu včetně poklice lze bez starostí vložit do trouby rozehřáté až na 220 °C. Nádobí je uzpůsobeno pro každodenní užití v kuchyni a pro pohodlnou a rychlou přípravu nejrůznějších pokrmů. Kvalitní nepřilnavý povrch pekáče je snadno omyvatelný a je možno ho umývat v běžné myčce na nádobí.

Mezi výhody titanového pekáče patří až 50% úspora času a energie (nespotřebujete tolik energie, jako je plyn, elektrika atd.), dlouhá životnost a prodloužená záruka 10 let na rovnost dna. Prodlouženou záruku si registrujte ZDE.

Vařit můžete na čemkoli

S pekáčem ETA Titanium+ můžete vařit na jakémkoli zdroji ohřevu, jako je indukční deska, plyn, elektrika, sklokeramické desky i halogen.

Skleněná poklice

Součástí balení je také skleněná poklice, která zajišťuje mírný přetlak páry v nádobě pro rychlé a zdravé vaření.

Technické parametry:

  • Víko Ano
  • Barva černá
  • Materiál pekáče granit
  • Objem 5 a více l

Ke stažení