Pekáč ETA Titanium Plus 6950 90010, černý

Kód produktu: ETA695090010
Čtyřhranný pekáč s nepřilnavým povrchem s přísadou titanu o rozměrech 280 x 280 x 80 mm a objemu 4,3 l.

Akce - prodlužka záruky

Prodloužená záruka na: Rovnost dna

Popis:

Pekáč s poklicí

Vaříte rádi, ale nebaví vás nekvalitní nádobí? S tím je konec. ETA přináší titanové nádobí v moderním a elegantním designu vhodné do každé kuchyně. Jedinečná povrchová úprava zajišťuje, že pekáč neabsorbuje žádné pachy. V titanové nádobě můžete vařit, dusit, péct, zapékat a udržovat pokrmy v teplém stavu.

Protože na kvalitě záleží

Pekáč s nepřilnavým povrchem (Granit) o objemu 4,3 l, rozměrech 280 x 280 x 80 mm a hmotnosti 3,1 kg je profesionální kvalitou pro použití v domácnosti. Tepelně odizolovaná držadla umožňují bezpečnou obsluhu a snadnou manipulaci při přesouvání z místa na místo.

Použití v troubě i umývání v myčce

Nádobu včetně poklice lze používat i v troubě, a to do 220 °C, kde i nadále probíhá zdravá příprava potravin bez nutnosti využití jakýchkoli tuků. Povrch titanového nádobí je uzpůsoben každodennímu užití v kuchyni pro pohodlné a rychlé vaření. Díky tomuto povrchu je pekáč snadno omyvatelný s možností umývat ho i v myčce nádobí.

Mezi výhody titanového pekáče patří až 50% úspora času a energie (nespotřebujete tolik energie, aby se zahřál na požadovanou teplotu), dlouhá životnost a prodloužená záruka 10 let na rovnost dna. Prodlouženou záruku si registrujte ZDE.

Jakýkoli zdroj ohřevu

Pekáč ETA Titanium+ je vhodný pro všechny typy ohřevu, jako je indukční deska, plyn, elektrika, sklokeramické desky i halogen.

Skleněná poklice

Součástí balení je také skleněná poklice zajišťující mírný přetlak páry v nádobě pro rychlé a zdravé vaření.

Technické parametry:

  • Víko Ano
  • Barva černá
  • Materiál pekáče granit
  • Objem 2 - 5 l

Ke stažení