Zastřihovač vlasů ETA Ted 5341 90000, stříbrný

Kód produktu: ETA534190000
Zastřihovač vlasů na síťový provoz s ostrým nerezovým břitem a bohatým příslušenstvím pro střih 1–12 mm

Popis:

Odcházíte z kadeřnického salónu často s pocitem, že byste to sami zvládli lépe? Tak směle do toho! Zastřihovač vlasů ETA Ted přináší profesionální kvalitu přímo do vašich domácností.

Zastřihněte to tady a Ted

Zastřihovač vlasů ETA Ted je vybaven ostrým nerezovým břitem, který se postará o perfektní střih vašich vlasů, a to mnohem bezpečněji než při nejisté manipulaci s nůžkami. Díky síťovému napájení navíc nemusíte zbytečně vyčkávat, než se strojek nabije – stačí jej jednoduše zapojit do elektrické zásuvky a stisknout spínač ON/OFF.

Vybrat si přitom můžete ze čtyř hřebenových nástavců. Pro opravdu krátké zastřižení (1 mm) je však možné také použití zcela bez nástavce.

Tento elegantní kadeřník do kapsy vám navíc díky svému tvaru perfektně padne do ruky a při nutnosti odložit jej na okamžik stranou vám nabídne praktické poutko na zavěšení.

Příslušenství pro slušivý sestřih

Spolu se zastřihovačem obdržíte čtyři vyměnitelné hřebenové nástavce (3, 6, 9, 12 mm), čisticí štěteček, olej k promazání břitů, hřeben, nůžky a ochranný kryt.

Výměna příslušenství je přitom velmi snadná, a tak si s touto kompletní výbavou domácí úpravu vlasů rychle oblíbíte. Odměnou vám bude nejen účes přesně podle vašich představ, ale i úspora času a peněz za návštěvu kadeřníka.

Nový je vždy lepší

Vylepšený břit zastřihovače je nyní ostřejší a dovede vaše hladké oholení k dokonalosti. Zažijte opravdový komfort při holení a nedejte strništi šanci.


Technické parametry:

  • Zdroj energie síťový 230V
  • Typ zastřihovače zastřihovač vlasů
  • Použití a údržba neomyvatelný
  • Počet nástavců v balení 4
  • Zastřihování bez nástavce Ano

Ke stažení