Multifunkční tlakový hrnec ETA Tauro 2131 90000

Kód produktu: ETA213190000
Novinka
Multifunkční tlakový hrnec s příkonem 900 W, s 5 automatickými programi - tlakové vaření, pomalé vaření, ohřívání, pražení/ožehnutí/smažení a vaření v páře.

Akce - prodlužka záruky

Prodloužená záruka na: Topné těleso

Doporučená maloobchodní cena:
2999

Popis:

Elektrický multifunkční tlakový hrnec Tauro

Vaříte rádi a máte doma příliš moc hrnců a nevíte, který vybrat? Tak s tím je konec. Využijte úžasný elektrický multifunkční tlakový hrnec ETA213190000 Tauro o objemu 5 litrů s příkonem 900 W v moderním a elegantním designu.

Proč si ho zamilujete?

Mezi největší výhody tohoto hrnce patří nerezové provedení a 5 automatických programů – tlakového vaření, pomalého vaření, ohřívání, pražení/ožehnutí/smažení a vaření v páře. Díky těmto automatickým programů si ušetříte v kuchyni spoustu času. Dále mezi výhody patří zvuková i světelná signalizace a digitální displej s ukazatelem času.

Co vše umí a nabídne

Tlakový hrnec nabízí řadu skvělých funkcí a vychytávek. Multifunkční hrnec Tauro má kvalitní nepřilnavý povrch nádoby. Můžete využít možnost nastavení doby vaření v rozmezí 1-99 minut, funkci udržování teploty až na 8 hod. , funkci odložení startu 0,5 – 24 hod. V případě výpadku elektrického proudu, si hrnec pamatuje naprogramované nastavení po dobu 30 minut a dokáže tak po jeho obnovení automaticky pokračovat ve vaření.

100% bezpečnost je vždy standardem

Vaše bezpečí je pro nás prioritou, a proto je tlakový hrnec vybaven tepelně izolovaným pláštěm. Protiskluzové nožky zajišťují stabilitu na pracovní desce během celého procesu vaření a tepelně izolovaná držadla umožňují snadnější přenášení z místa na místo. Dále se pyšní 5 úrovněmi ochrany (řízeno elektronicky, mechanický termostat, tepelná pojistka, pojistný ventil, pojistka uzavření víka), nemusíte se tedy bát jakéhokoli zranění.

Poskládat jej není věda

Sestavení hrnce je snadné. Stačí jen vložit nádobu, nasadit a pootočením bezpečně zajistit víko. Pracovní nádoba i nástavec na ohřívání a vaření potravin v páře jsou snadno vyjímatelné.

Čištění a údržba

Údržba vám nezabere příliš času. Je to otázka pár minut. Povrch je vyroben tak, aby jej bylo možno očistit jen vlhkým hadříkem. Nádoba je snadno vyjímatelná a pro její čištění můžete používat i myčku nádobí.

Příslušenství jako bonus

Spolu s hrncem dostanete také odměrku, lžíci, nádobku na kondenzát a nástavec pro ohřívání a vaření potravin v páře. To vše jsou šikovné nástroje, které vám usnadní vaše mistrovské dílo v kuchyni.

ETA na tento produkt poskytuje prodlouženou záruku 3 let na topné těleso. Prodlouženou záruku si registrujte ZDE .

Technické parametry:

  • Časovač/minutka ano
  • Displej digitální
  • Funkce držení teploty Ano
  • Funkce hrnce vaří v páře
  • Funkce hrnce vaření v tlaku
  • Funkce hrnce smaží
  • Funkce hrnce pomalé vaření
  • Funkce hrnce ohřívá
  • Objem hrnce/pánve 5 l
  • Příkon hrnce/pánve 900 W

Ke stažení