Zubní kartáček ETA Sonetic Kids 0706 90000, modrý

Kód produktu: ETA070690000
Novinka
Dětský sonický kartáček pro šetrnou dentální hygienu těch nejmenších. Rychlost až 42 000 pohybu za minutu, 4 režimy čištění a chytrý časovač.

Popis:

Zdravé dětské zoubky

Sonický zubní kartáček je ideální volbou pro prevenci zubního kazu i budování správných návyků už v dětství. Sonický kartáček s jemnými štětinkami uzpůsobenými pro dětské zoubky a rychlosti až 42 000 pohybů za minutu efektivně odstraňuje zubní plak a čistí i mezizubní prostory. Rozdíl oproti běžnému zubnímu kartáčku zaručeně ucítíte.

Zubní kartáček pomáhá v prevenci proti zubnímu kazu, zubnímu kameni, ale i takovému strašákovi, jako je zánět dásní. V tom mu pomáhají 4 režimy čištění, které si snadno přizpůsobíte přesně podle vašich aktuálních potřeb.

  •  Režim CLEAN je standardní režim pro běžné čištění zdravých zoubků
  • Šetrný režim SOFT je určen pro citlivé zuby nebo citlivější části úst
  • Režim WHITEN je přizpůsobený pro čištění zubů s bělicím efektem
  • Pulzační režim MASSAGE je určený pro šetrné masírování dásní

O aktuálním režimu máte přehled díky přehlednému světelnému indikátoru. Díky 3,7V Li-ion akumulátoru má kartáček zase opravdu dlouhou výdrž. Pokud se vám přece jen vybije, doba nabíjení přes micro USB je cca 4 hodiny.

Sonický kartáče ETA Sonetic Kids pohodlně padne do každé dětské ručky, a to díky ergonomicky tvarované rukojeti. Chytrý dvouminutový časovače s 30vteřinovými intervaly zase pomáhá rovnoměrně čistit jednotlivé části ústní dutiny a signalizuje, že je čas přesunout se na další patro zoubků.

Dětský kartáček ETA Sonetic Kids jsme připravili ve dvou provedeních - pro holky i kluky - s jemným motivem holčičky Áji a jejího kamaráda Maxipsa Fíka. I čištění zubů může být zábava!

V balení naleznete micro USB kabel a 2 hlavice kartáčku pro snadnou výměnu. Čištění kartáčku je stejně jednoduché, jako jeho obsluha. Hlavu i tělo kartáčku stačí pouze opláchnout pod tekoucí vodou a nechte vysušit.


Technické parametry:

  • Technologie čištění Sonická
  • Určení Pro děti
  • Zdroj energie Nabíjecí akumulátor
  • Výbava, funkce Časovač

Ke stažení