Zubní kartáček ETA Sonetic Holiday 4707 90000

Kód produktu: ETA470790000
Sonický zubní kartáček s extrémně dlouhou výdrží akumulátoru, časovačem a 3 režimy čištění. Cestovní pouzdro s UV sanitizérem a nabíječkou.

Akce - prodlužka záruky

Prodloužená záruka na: Baterie

Popis:

Trávíte spoustu času mimo domov, ale ani cestách se nechcete obejít bez řádné ústní hygieny? Sonický zubní kartáček ETA Holiday s nabíjejícím cestovním pouzdrem a UV sanitizérem pro vás bude tím pravým společníkem. O precizní péči o váš chrup se postará nejen doma, ale i během cestování, pro které je svými kompaktními rozměry a chytrými funkcemi jako stvořený.

Dlouhá výdrž na jedno nabití

Akumulátor Li-ion 3,7 V, který se skrývá v těle kartáčku, vás překvapí svou dlouhou výdrží – na jedno nabití poskytne až 3,5 hodin provozu. Díky univerzálnímu napětí (100–240 V) jej navíc snadno dobijete prakticky kdekoliv na světě.

Účinné čištění zubů

Sonický kartáček ETA Holiday dokáže vyvinout až 31000 pohybů za minutu, kterými šetrně, ale důkladně odstraní plak a bakterie z vašich zubů a dásní. Vybrat si přitom můžete ze 3 režimů čistění. Pomocí tlačítka pohodlně přepnete na šetrný, standardní nebo pulzační režim.

Režimy čištění:

  • režim C – standardní intenzivní režim pro běžné čištění zdravých zubů
  • režim S – šetrný režim pro citlivé zuby či části úst; doporučujeme používat při zvýšené citlivosti zubů, odhalených krčcích, paradontóze, implantátech a jiných zubních náhradách
  • režim M – pulzační režim pro šetrné masírování dásní

Chytrý časovač vás každých 30 vteřin upozorní, že je čas na změnu „kvadrantu“ čištění a po celkovém uplynutí doporučené doby čištění, tedy po 2 minutách, se kartáček automaticky vypne. Nabíjení i provoz je doprovázen světelnou signalizací.

Cestovní pouzdro nabíjí i dezinfikuje

Po dokončení ústní hygieny kartáček jednoduše vložíte do pouzdra, které za vás vyřeší dvě nejčastější otázky, jež se s používáním zubního kartáčku (nejen) na cestách pojí – kam ho uložit a jak jej udržet hygienicky čistý. Po uzavření pouzdra se totiž na dobu 10 minut automaticky aktivuje funkce UV dezinfekce, která pomáhá účinně ničit bakterie na hlavě kartáčku. UV světlo dokáže zahubit až 99,9 % bakterií, které by mohly způsobovat potíže ve vaší ústní dutině.

Cestovní pouzdro navíc slouží také k nabíjení. Nabíjecí základnu proto klidně můžete nechat doma.

V balení sonického kartáčku ETA Holiday najdete micro USB kabel, praktický nabíjecí stojan, cestovní nabíjecí pouzdro a 2 náhradní hlavice.

Ke kartáčku si můžete dokoupit i náhradní hlavice. Přizpůsobte si kartáček vašemu chrupu. Dokoupitelné náhradní hlavice: ETA070790100, ETA070790200, ETA070790300 a ETA070790400

Prodlužka záruky

Na baterii kartáčku ETA Sonetic Holiday se vztahuje bezplatná služba Prodlužka záruky. Po registraci se tak záruka na baterii kartáčku prodlouží na 3 roky. Prodlouženou záruku si zaregistrujte ZDE.

Technické parametry:

  • Počet oscilačních pohybů za minutu 31000
  • Úložný prostor Ne
  • Zdroj energie aku (Li-ion)
  • Ústní sprcha Ne
  • SMART Funkce Ne
  • Typ sonický
  • Cestovní pouzdro Ano

Ke stažení