Zubní kartáček ETA Sonetic 0710 90000, modrý

Kód produktu: ETA071090000
Revoluční technologie v péči o dentální hygienu vašich dětí. Sonická technologie MOVE+, technologie microBUBBLES, chytrý dvouminutový časovač.

Popis:

Ta správná péče pro zdravé dětské zoubky

Revoluční technologie v péči o dentální hygienu ETA SONETIC je skvělou volbou pro prevenci zubního kazu i budování správných návyků už v období růstu nových zoubků. Dětský zubní kartáček ETA SONETIC odstraňuje zubní plak a čistí i mezizubní prostory o poznání lépe než běžné manuální kartáčky. Pomáhá v prevenci proti zubnímu kazu, zubnímu kameni nebo zánětu dásní. Bez zdravých dásní se totiž zdravý chrup neobejde.

Chytrý a efektivní kartáček, se kterým je zábava

Tento zubní kartáček byl vyvinutý speciálně pro děti a při čištění zubů a dásní je velmi šetrný, ale přesto efektivní. Díky technologii microBUBBLES a sonické technologii MOVE+ dokáže čistit zuby až 16 000 pohyby za minutu, a efektivněji tak odstranit plak i bakterie.

Má velmi dlouhou výdrž v závislosti na typu použité baterie – při každodenním používání běžně vydrží 3–7 měsíců. Chytrý dvouminutový časovače s 30vteřinovými intervaly pomáhá rovnoměrně čistit jednotlivé části ústní dutiny a signalizuje, že je čas přesunout se na další patro dětských zoubků. S barevným podsvícením je to navíc ohromná zábava.

Kompletní výbava na několik let nebo pro dva sourozence

V balení najdete hned dva zubní kartáčky. Jeden pro děti ve věku 3–6 let a jeden pro děti ve věku 7–10 let. Kartáčky jsou opatřeny kvalitními jemnými DuPont štětinami pro citlivý dětský chrup a dásně. Rukojeť je ergonomicky tvarovaná tak, aby se dětem pohodlně držela a nevyklouzávala z dlaně. Celý výrobek je navíc vodotěsný. Kartáček funguje na 1 ks baterie AAA, která je součástí balení.

Technické parametry:

  • Úložný prostor Ne
  • Zdroj energie baterie AAA
  • Ústní sprcha Ne
  • Časovač Ano
  • SMART Funkce Ne
  • Typ sonický

Ke stažení