Zubní kartáček ETA Sonetic 0709 90010, zelený

Kód produktu: ETA070990010
ETA SONETIC – revoluční technologie v péči o dentální hygienu. Sonická technologie MOVE+, technologie microBUBBLES, chytrý dvouminutový časovač.

Popis:

Profesionální péče o zuby přímo ve vaší koupelně

Pokud máte pocit, že běžný kartáček vaše zuby dokonale nevyčistí, zkuste vhodnější variantu. Zubní kartáček ETA Sonetic 0709 90010 je výbornou volbou v prevenci i řešení stomatologických problémů. Přejete si vyšší lesk vašich zubů, nebo potřebujete pořádně odstranit zubní plak? S tímto kartáčkem to nebude žádný problém.

Efektivnější odstranění zubního plaku

Kartáček dokáže mnohem lépe a efektivněji odstranit zubní plak a je nepostradatelný při čistění mezizubních prostorů. Poradí si s nimi lépe, než běžné manuální kartáčky. Díky kartáčku ETA Sonetic 0709 90010 budete mít mnohem méně zubních kazů a zubního kamene. Trpíte-li na krvácivost dásní, je pro vás tento kartáček tím pravým. Dásně už nebudou krvácet a vyhnete se také zánětu dásní, zápachu z úst a paradentóze. Jakmile tento kartáček ETA Sonetic 0709 90010 jednou vyzkoušíte, běžný kartáček už nikdy chtít nebudete.

Speciální technologie microBUBBLES a technologie MOVE+

Revoluční technologie microBubbles a Sonická technologie Move+ dokáže vyčistit zuby až 22000 pohyby za minutu a efektivněji tak odstranit plak a bakterie. Vaše zuby tak budou mnohem zářivější a čistější, než kdykoliv před tím. Už se nebudete muset stydět rozzářit svůj obličej krásným úsměvem.

Nepřekonatelná výdrž

Velikou předností tohoto kartáčku je jeho dlouhá výdrž. Na jednu baterii AAA, která je součástí balení, vydrží kartáček ETA Sonetic 0709 90010 až 3 měsíce při běžném každodenním použití. Výhodou použití baterie v kartáčku je ta, že si ho můžete vzít kamkoliv na cestu a nemusíte tak řešit, zda je v daném místě vhodná zásuvka. Je ideálním pomocníkem například při kempování.

2minutový časovač pro správnou péči o váš chrup

Nemáte-li dobrý odhad na čas, nabízí kartáček chytrý dvouminutový časovač s 30vteřinovými intervaly, abyste mohli rovnoměrně a důkladně vyčistit jednotlivé části ústní dutiny. Kartáček ETA Sonetic 0709 90010 je voděodolný, a tak jej můžete kdykoliv bez problémů umýt pod tekoucí vodou.

2 typy kartáčků pro ještě důslednější péči

Pro dokonalou a účinnou péči o vaše zuby a dásně jsou součástí balení také 2 hlavice kartáčků. Masážní a klasický nástavec. S jednou hlavicí můžete jemně zuby i dásně masírovat a s druhou je klasicky a pečlivě vyčistit. Kartáček ETA Sonetic 0709 90010 je opatřen kvalitními jemnými DuPont štětinami, které vám zajistí bezproblémovou a šetrnou péči o vaše zuby. Zuby i dásně budou hýčkány a jemně hlazeny, ale také důkladně vyčištěny. Jemné štětinky odstraní veškeré nečistoty na vašich zubech nashromážděné během dne. Můžete si tak během dne vychutnat jakékoliv jídlo, černou kávu i červené víno. S kartáčkem ETA Sonetic 0709 90010 nebude žádný problém, všechny skvrny odstranit. Díky ergonomicky pogumované rukojeti, je manipulace s kartáčkem ETA Sonetic 0709 90010 velmi pohodlná.

Technické parametry:

  • Úložný prostor Ne
  • Zdroj energie baterie AAA
  • Ústní sprcha Ne
  • Časovač Ano
  • SMART Funkce Ne
  • Typ sonický

Ke stažení