Zubní kartáček ETA Sonetic 0709 90000, modrý

Kód produktu: ETA070990000
ETA SONETIC – revoluční technologie v péči o dentální hygienu. Sonická technologie MOVE+, technologie microBUBBLES, chytrý dvouminutový časovač.

Popis:

Zářivý chrup a zdravé dásně, je to snadné!

Zdá se vám, že si nedovedete vyčistit zuby správně? Nebo vás jejich čištění dokonce bolí? Vsaďte na skutečného specialistu a přenechejte starosti zubnímu kartáčku ETA Sonetic 0709 90000 v modrém odstínu. S jeho péčí bude o vaše zuby díky revoluční technologii ve všech směrech postaráno mnohem lépe a kvalitněji, a to vše komfortně bez jakékoliv námahy.

Podlehněte kvalitnější péči

Elektronické zubní kartáčky jsou velmi oblíbené, a to nejen kvůli pohodlí, které nabízí, ale především proto, že jejich práce je bezchybná, důsledná a výsledek neporovnatelně lepší s manuálním čištěním. Dokáží odstranit zubní plak i v mezizubních prostorech, které jsou příčinou veškerých stomatologických nemocí. Jsou skvělou prevencí proti zubnímu kazu, zubnímu kameni, krvácivosti dásní, zánětu dásní, zápachu z úst a parodontóze. Posuňte hranice čištění zubů ještě dál a nechte se zlákat pokrokovou sonickou technologií, která dokáže pečovat o zuby ještě důkladněji!

Šetrné, ale efektivní čištění

Chcete mít jistotu, že máte správně a šetrně vyčištěné zuby? Patříte k těm, kteří mají citlivý chrup? Vyberte si kartáček se sonickou technologií MOVE+, jejíž kouzlo spočívá v malých, rychlých, kmitavých pohybech. Těch učiní až 22 000 za minutu, což je nesrovnatelně víc, než zvládnete učinit při čištění zubů vlastní rukou. A víc pohybů znamená účinnější čištění. Díky tomu odstraníte mnohem více zubního plaku a předejte vzniku zánětu dásní a dalších onemocnění. O těžko dostupná místa se postará technologie microBUBBLES, která dokáže účinně odstranit nečistoty i v mezizubních prostorech. Zárukou šetrné péče jsou pak kvalitní jemné DuPont štětiny, které jsou citlivé jak k vašemu chrupu, tak i k dásním.

Inteligentní kartáček

Chytrý časovač nastavený na 2 minuty doporučované předními stomatology, vás ve 30ti vteřinových intervalech upozorňuje na změnu kvadrantu v ústech. Nemusíte již odpočítávat minuty, kartáček vás sám provede čištěním, a vaše dutina ústní bude vždy rovnoměrně vyčištěna. Potěší vás extrémně dlouhá výdrž, která je zárukou každodenního bezproblémového fungování. Kartáček vydrží až 3 měsíce při standardním použití 2 x denně po 2 minutách. Provoz je zajištěn 1 kusem baterie AAA, která je součástí balení.

Vyberte si to pravé

Pro komplexní a účinnou péči máte k dispozici dva režimy čištění, a to intenzivní a šetrný. K výbavě patří dvě hlavice kartáčků, z nichž jedna je masážní a druhá klasická. Hlavice jsou speciálně navrženy tak, aby přesně kopírovaly tvar zubů a linii dásní, a perfektně tak odstranily všechny nečistoty. Jejich výměna je navíc velmi snadná a zabere vám pár sekund. O pohodlné čištění zubů se postará ergonomicky tvarovaná rukojeť. Samozřejmostí je voděodolné provedení.

Technické parametry:

  • Úložný prostor Ne
  • Zdroj energie baterie AAA
  • Ústní sprcha Ne
  • Časovač Ano
  • SMART Funkce Ne
  • Typ sonický

Ke stažení