ETA představuje novou generaci vysavačů GENEROSO s neuvěřitelnou prodlouženou zárukou 70 let!

Společnost ETA a.s., nejznámější česká značka malých domácích spotřebičů, slaví v roce 2013 70. výročí založení společnosti. Při této příležitosti přichází na trh se skutečnou lahůdkou. Představuje prémiovou novinku GENEROSO z kategorie sáčkových podlahových vysavačů, s neuvěřitelnou prodlouženou zárukou na 70 let. Do trhu budou uvedeny dva typy vysavačů nové generace GENEROSO, z kterých je právě ten se 70 – letou zárukou na motor vyrobený v limitované edici a v počtu jen 1943 kusů! Toto číslo odpovídá roku založení společnosti. V novém vysavači ETA GENEROSO je spojena kvalita značky ETA, síla a design. Základními benefity vysavače ETA GENEROSO jsou: vysoký sací výkon, dokonalá filtrace a příjemný design.

 

Kvalita, síla a design….

…to jsou tři vlastnosti, které má nový sáčkový vysavač Generoso značky ETA. Úsporný ECO motor, vysoký sací výkon 400 W. Toto vše znamená dokonalé vysávání při nízké spotřebě elektrické energie s nadstandardní sací účinnostiSystém „Soft start“ zajistí plynulý rozběh motoru a nezatíží elektrickou síť. Tichý chod je samozřejmostí.   Trendový design je také jednou z předností nového vysavače ETA Generoso. Na LED panelu, který se ovládá dotykem, si lehce navolíte sací výkon. Světelná signalizace plnosti prachového sáčku vás navíc upozorní, kdy je nutné sáček vyměnit. Unibag, 100% hygienický a univerzální sáček, má objem 3,5l.

 

Oceníte lehkou manipulaci

Manipulaci s vysavačem ETA Generoso ulehčí 8 m dlouhý přívodní kabel a 11 m akční rádius tak, že vás nebude obtěžovat přemisťování vysavače v průběhu vysávání. Velkou výhodou je také ergonomické měkčené a odpojitelné držadlo hadice, které opět manipulaci zjednoduší a nedojde k jejímu poničení. Samozřejmostí jsou měkčená kolečka.

 

Bohaté a kvalitní příslušenství vysavače

Stejně tak jako u jiných vysavačů značky ETA, ani Generosu nechybí variabilní a kvalitní příslušenství. Vysavač je vybaven hubicí Diestro, která se v případě potřeby otočí až o 180°. Umožní tak vysávání i těch částí vaší domácnosti, kam se běžným způsobem při úklidu nedostanete (např. prostor pod skříněmi.) Součástí je i hubice na tvrdé podlahy z koňských žíní, která povrch podlah nepoškrábe a velmi lehce se s ní manipuluje. K dokonalému úklidu pomůže také hubice Nero. Samozřejmostí je štěrbinová a polštářová hubice doplněná kartáčkem. Další z výhod Generosa jsou tři parkovací polohy: vertikální, horizontální a poloha pro podlahovou hubici. Více na www.eta.cz  http://historie.eta.cz/.

 

O společnosti ETA:

ETA a.s. je tradiční českou značkou malých domácích spotřebičů, která působí na trhu již od roku 1943 a patří mezi největší české značky. Spontánní znalost značky ETA mezi českými spotřebiteli dosahuje 96 %, a to nejen názvem, ale i synonymy „tradice“ a „kvalita“. V říjnu 2011 značku ETA kupuje lídr na trhu distribuce domácí elektroniky firma HP Tronic Zlín spol. s.r.o. ETA slaví 70. výročí.