Vysavač ETA Poseidon 2865 90030

Kód produktu: ETA286590030
Víceúčelový vysavač ETA Poseidon 3 v 1 pro suché a mokré vysávání, šamponování, hloubkové čištění a propírání koberců nebo čalouněného nábytku.

Akce - prodlužka záruky

Prodloužená záruka na: Motor

Popis:

Víceúčelový vysavač ETA Poseidon v provedení 3 v 1 je určený na suché a mokré vysávání, hloubkové čištění a propírání koberců nebo čalouněného nábytku. V kategorii víceúčelových vysavačů disponuje vysokým sacím výkonem až 300 W. Skvěle se tak hodí jak do bytů a rodinných domů, tak i do menších firem.

Se svými funkcemi suchého a mokrého vysávání, šamponování, možností vysávání tekutin a možností vysávání nečistot a tekutin bude ideálním pomocníkem.

Univerzální úklidový pomocník

Součástí balení víceúčelového vysavače ETA Poseidon je univerzální podlahová hubice s výsuvným kartáčem, turbokartáč pro efektivnější vysávání koberců, který účinně posbírá vlasy i zvířecí srst. Mezi příslušenstvím na vás čeká také velká a malá šamponovací hubice, sací trubky (kovové dvoudílné), polštářová hubice, se kterou šetrně vysajete měkké textilní povrchy, jako je čalounění nebo polštáře. Se štěrbinovou hubicí uklidíte i v úzkých a těžko přístupných místech a kartáček s jemnými štětinkami vám pomůže uklidit na místech, která potřebujete šetrně zbavit prachu nebo pavučin – nejčastěji na nábytku, obrazech, stěnách apod.

Filtraci zabezpečují dva mikrofiltry – ochranný motorový a výstupní a syntetický prachový sáček.

Objem dělá dojem

Velký objem pětilitrového syntetického prachového sáčku šetří náklady a minimalizuje nutnost jeho výměny. Objem odpadní nádoby na prach/vodu je 8 litrů. Přeplnění odpadní nádoby zabrání zabudovaný bezpečnostní plovák. Nádrž na čistící roztok nabízí objem 4 litry a možnost plnění bez nutností demontáže vysavače. Integrované čerpadlo umožňuje účinné dávkování čistícího roztoku, přičemž vás bude o provozu čerpadla informovat světelná signalizace. V případě potřeby lze změnit režim z mokrého na suchý, změna je rychlá – v řádu minut. S velkým akčním rádiem až 9 metrů bez problémů dosáhnete i do vzdálených míst. Ochrana proti přehřátí motoru pak aktivně ochrání elektrický motor před poškozením.

Okamžité snížení sacího výkonu lze podle potřeby provést mechanicky na držadle hadice. Víceúčelový vysavač ETA Poseidon je vybavený otočnými kolečky, která umožní plynulý pohyb do všech stran a zároveň zajišťují vysokou stabilitu při pojezdu. Kolečka jsou zcela zakrytá, a tím jsou chráněná proti odlomení. Pevné a praktické držadlo usnadní manipulaci. Při uskladnění vysavače oceníte úchyt pro upevnění napájecího kabelu a vertikální parkovací pozici.

ETA na tento produkt poskytuje prodlouženou záruku 5 let na motor. Prodlouženou záruku si registrujte ZDE.

Technické parametry:

  • Hlučnost 80 dB
  • Objem prachového sáčku nebo nádoby 8 l
  • Typ filtrace sáčkový
  • Akční rádius/ dosah 9 m
  • Elektrická zásuvka Ne
  • Příkon vysavače 1500 W
  • Typ konstrukce podlahový

Ke stažení