Elektrický pečicí hrnec ETA Pečenka MAX 0133 90010

Kód produktu: ETA013390010
Tradiční pečicí hrnec ETA Pečenka určený od pečení a zapékání až po dušení a vaření – nyní s bohatší výbavou. Zdravě, chutně a úsporně!

Akce - prodlužka záruky

Prodloužená záruka na: Topné těleso

Popis:

Tradičně, jednoduše a kdekoliv – ETA Pečenka MAX

Elektrický pečicí hrnec ETA Pečenka MAX je určený pro různé způsoby přípravy jídla – od klasického pečení masa, přes zapékání těstovin, až po dušení a vaření. Jídla v ní připravená neztrácejí chuť, maso nevysychá a provoz je až o 80 % úspornější, než je tomu u klasické trouby. Nové provedení MAX s bohatým příslušenstvím vám jednoduše nahradí vybavenou kuchyň, a tak si můžete dopřát chutné pokrmy i mimo domov.

Voňavé, šťavnaté maso a křupavý moučník zvládnete i mimo svou moderně vybavenou domácnost. Jak? ETA má řešení, které vám umožní péct, zapékat a vařit i v malých bytových kuchyních, na chalupě nebo na dovolené, zcela pohodlně a bez obav, že by se vám zvýšila spotřeba elektrické energie. Stačí vám k tomu jediný spotřebič – ETA Pečenka.

Pracovní nádoba Pečenky je opatřena nepřilnavým povrchem (teflon) a výjimečný je její praktický čtvercový tvar. Ten oceníte zejména při pečení typických „Honzových“ buchet nebo třeba špízů. Víko s nerezovou obrubou a speciálními ventilačními otvory disponuje praktickým skleněným průzorem.

Podstavec je stabilní a tepelně odizolovaná držadla umožňují bezpečnou obsluhu a manipulaci. Bezpečné používání zajišťuje také pojistka automatického vypnutí při odejmutí víka. Praktičnost doplňuje i délka přívodního kabelu 1,5 m.

Moderní design Pečenky ETA se bude vyjímat v kuchyni zařízené dle nejnovějších trendů i na chalupě.

V balení Pečenky MAX najdete příslušenství, se kterým vykouzlíte ještě více kulinářských dobrot. Středovou formu využijete pro přípravu moučníku „bábovkového typu". Ochranné víko zakryje horkou nádobu, ale slouží také pro bezpečné vyklopení připravovaného pokrmu a jako servírovací podnos. S grilovacím roštem pak připravíte maso, ryby, uzeniny i zeleninu bez nadbytečného tuku a rizika spálení.

Podívejte se na RECEPTY PRO PEČICÍ HRNEC ETA Pečenka

Léty ověřeno

Nová ETA Pečenka je moderní kvalitní produkt, jenž si zachovává přednosti, které uměly ocenit už generace našich babiček i maminek. Vzpomínáte si na ni z dob dávno minulých i vy? Už je to více než 50 let, a přesto se stále těší oblibě hospodyněk, které si ji cení především díky jednoduchosti použití.

A jak charakterizuje dnešní vývoj elektrického pečicího hrnce Zdeněk Veverka, designer značky ETA? „Pamatuji si, že jsme měli na chalupě podobnou pečicí mísu. Samozřejmě s elegantní patinou. Nádoba byla poměrně objemná, vešlo se do ní celé kuře. Při pečení příjemně provoněla celou místnost. Na druhou stranu jsem měl vždy trochu obavy s ní manipulovat. Rozpálené víko budilo respekt, a proto bylo nutné mít připravenou podložku kam víko po odklopení položit. Neméně nebezpečné se mi zdálo připojení kabelu.“ „Tyto momenty se mi automaticky vybavily, když jsem začínal na projektu ETA Pečenka pracovat. Kromě zadaných parametrů jsem chtěl, aby nová pečenka netrpěla tím, co se mi nelíbilo na té, co jsem znal. Záměrem tedy bylo vytvořit spotřebič, kde uživatel nebude mít obavy, že se při manipulaci stane nějaká nehoda. Tomu odpovídá tvar spodní plastové vany, do které se vloží pečicí nádoba. Tím se zamezí kontaktu s horkou nádobou.“

Design víka byl navržen tak, aby manipulace s ním byla bezpečná a minimalizovala se možnost popálení. Vychází z pevné konstrukce, která právem dodává pocit bezpečí. Téměř od začátku bylo pracováno i s barevností jednotlivých dílů. Nakonec byla vybrána neutrální kombinace, která funguje v každé kuchyni.

ETA na tento produkt poskytuje prodlouženou záruku 5 let na topné těleso.

Technické parametry:

  • Časovač/minutka ne
  • Displej bez displeje
  • Nastavitelná teplota ne
  • Funkce hrnce peče
  • Funkce hrnce vaří
  • Funkce hrnce zapéká
  • Funkce hrnce griluje
  • Objem hrnce/pánve 4.3 l
  • Příkon hrnce/pánve 475 W

Ke stažení

Vida