Elektrický pečicí hrnec ETA Pečenka MAX 0133 90010

Kód produktu: ETA013390010
Tradiční pečicí hrnec ETA Pečenka určený od pečení a zapékání až po dušení a vaření – nyní s bohatší výbavou. Zdravě, chutně a úsporně!

Akce - prodlužka záruky

Prodloužená záruka na: Topné těleso

Popis:

Tradice v moderním kabátku

Elektrický hrnec ETA Pečenka si jistě pamatují i naše babičky. První Pečenka byla totiž uvedena na trh již v roce 1962. Od té doby se materiály i design posunul kupředu a vy tak ETA Pečenku můžete plně využívat i dnes. Nyní i s bohatší MAX výbavou!

S Pečenkou hravě zvládnete vaření, dušení, pečení i zapékání, hotová jídla v ní také můžete udržovat v ideální teplotě, dokud ke stolu nezasednou všichni strávníci. Hrnec je vyroben z nepřilnavého materiálu, žádných připálenin se tak nemusíte bát.

Úspora místa i energie

Pečicí hrnec ETA Pečenka vyniká svými kompaktními rozměry. Najde si tak místo v každé menší kuchyni, neztratí se ale ani ve větší domácnosti. S nádobou o objemu 4,3 l uvaříte oběd či večeři pro celou rodinu. Nespornou výhodou je také nízká energetická náročnost. S příkonem pouhých 475 W je ETA Pečenka až o 80 % úspornější než klasická trouba. A to na účtech za elektřinu rozhodně poznáte.

V balení Pečenky MAX najdete příslušenství, se kterým vykouzlíte ještě více kulinářských dobrot:

 • Středovou formu využijete pro přípravu nadýchaných bábovek
 • Ochranné víko zakryje horkou nádobu, ale slouží také pro bezpečné vyklopení připravovaného pokrmu a jako servírovací podnos
 • S grilovacím roštem pak připravíte maso, ryby, uzeniny i zeleninu bez nadbytečného tuku a rizika spálení
 • Grilovací jehlice vám pomohou s přípravou perfektních špízů

Podívejte se na RECEPTY PRO PEČICÍ HRNEC ETA Pečenka

Na detailech záleží

A jak charakterizuje dnešní vývoj elektrického pečicího hrnce Zdeněk Veverka, designer značky ETA?

Pamatuji si, že jsme měli na chalupě podobnou pečicí mísu. Samozřejmě s elegantní patinou. Nádoba byla poměrně objemná, vešlo se do ní celé kuře. Při pečení příjemně provoněla celou místnost. Na druhou stranu jsem měl vždy trochu obavy s ní manipulovat. Rozpálené víko budilo respekt, a proto bylo nutné mít připravenou podložku kam víko po odklopení položit. Neméně nebezpečné se mi zdálo připojení kabelu.“ „Tyto momenty se mi automaticky vybavily, když jsem začínal na projektu ETA Pečenka pracovat. Kromě zadaných parametrů jsem chtěl, aby nová pečenka netrpěla tím, co se mi nelíbilo na té, co jsem znal. Záměrem tedy bylo vytvořit spotřebič, kde uživatel nebude mít obavy, že se při manipulaci stane nějaká nehoda. Tomu odpovídá tvar spodní plastové vany, do které se vloží pečicí nádoba. Tím se zamezí kontaktu s horkou nádobou.

Design víka byl navržen tak, aby manipulace s ním byla bezpečná a minimalizovala se možnost popálení. Vychází z pevné konstrukce, která právem dodává pocit bezpečí. Téměř od začátku bylo pracováno i s barevností jednotlivých dílů. Nakonec byla vybrána neutrální kombinace, která funguje v každé kuchyni.

Na elektrický pečicí hrnec ETA Pečenka MAX značka ETA poskytuje prodlouženou záruku 5 let na topné těleso. Pro získání záruky se stačí bezplatně zaregistrovat ZDE.


Technické parametry:

 • Časovač/minutka ne
 • Displej bez displeje
 • Nastavitelná teplota ne
 • Funkce hrnce peče
 • Funkce hrnce vaří
 • Funkce hrnce zapéká
 • Funkce hrnce griluje
 • Objem hrnce/pánve 4.3 l
 • Příkon hrnce/pánve 475 W

Ke stažení

Vida