ETA na 23. ročníku veletrhu HP Tronic

Domácí veletrh společnosti HP Tronic je právem považován za největší obchodní výstavu spotřební elektroniky a domácích spotřebičů v České republice.

23. ročník veletrhu, který proběhl 26.10. 2017 navštívilo bez mála 800 pozvaných obchodních partnerů z 290 firem, kteří shlédli expozice 85 značek, tentokráte v nejmodernější hale areálu brněnského výstaviště  na ploše 9.000 m2.

Událost roku, kde značky představují své plány a novinky pro nadcházející vánoční sezónu a rok 2018, si nenechal ujít ani pilot světové série Red Bull Air Race Martin Šonka a mimo to, že se podělil o své best off z létání, přivezl ukázat i nejčerstvější trofej z Indianapolis. Simona Krainová, která je ambasadorkou značky Valera na veletrhu radila ženám a dívkám, jak na krásné vlasy. Fitness trenérka Hanka Kynychová se stala tváří nové váhy Vital Body značky ETA  a měla co dělat, aby zodpověděla všechny zvídavé dotazy na to, proč je důležité mít doma váhu s mobilní aplikací. Dle zájmu bylo vidět, že tato chytrá váha bude vánoční pecka.

Že si značky daly na prezentaci svých expozicí v tento den záležet a jak to na takovém veletrhu vypadá, se můžete podívat na prvním či druhém videu.