Vysavač tyčový ETA Moneto Li-ion 1449 90000

Kód produktu: ETA144990000
Velmi tichý tyčový a ruční vysavač ETA Moneto 2 v 1. Kvalitní HEPA filtr, kontrolní LED diody, akumulátor 14,4 V Li-ion a provoz až 25 minut.

Akce - prodlužka záruky

Prodloužená záruka na: Motor

Popis:

Bezdrátový pomocník

Pokud hledáte tyčový a ruční bezsáčkový vysavač 2 v 1, tak právě ETA Moneto je ten pravý vysavač pro vás. Díky bezdrátovému provozu s akumulátorem 14,4 V Li-ion můžete starosti s přívodním kabelem hodit za hlavu. Užijte si neomezený pohyb kamkoliv potřebujete.

Výkon

Vysavač je velmi tichý, jeho hlučnost je pouhých 83 dB(A). Držák vysavače v sobě ukrývá integrovaný nabíjecí systém, jež se stará o stav akumulátoru, který vysavač pohání. Během vysávání vás světelná signalizace na přední straně vysavače informuje o stupni vybití a následně o stavu jeho nabíjení. Plné nabití akumulátoru trvá přibližně 5 hodin a na jedno nabití pak vydrží v provozu až 25 minut.

Praktické ovládání

Tyčový vysavač ETA Moneto má moderní a elegantní design. Kromě toho se jednoduše ovládá a snadno udržuje. Cyklónový filtrační systém vysávání zefektivní a díky možnosti zvolit si dvě úrovně sacího výkonu se přizpůsobí vysáváným povrchům.

V těle vysavače je ukrytý ruční vysavač, který vám výborně poslouží při vysávání vyšších ploch jako například sedačky, kuchyňské linky nebo nábytku. S pomocí příslušného nástavce s ním pohodlně vysajete také úzké prostory. Díky ergonomické rukojeti je navíc manipulace s ním ještě pohodlnější.

Kvalitní výbava

S kvalitním HEPA filtrem zachytí i ty nejmenší mikročástice. Vysavač disponuje rotační parketovou hubicí, která je určena na tvrdé podlahy a parkety, ke kterým je velmi šetrná. Kontrolní LED diody umístěné na hubici vám při uklízení pomůžou nahlídnout i do neosvětlených míst. Součástí vysavače je i štěrbinová hubice a kartáč s jemnými štětinkami pro šetrný úklid prachu a pavučin z nábytku nebo obrazů.

V balení najdete také stojan s integrovaným nabíjecím adaptérem pro pohodlné nabíjení i praktické uskladnění vysavače a jeho příslušenství.

ETA na tento produkt navíc poskytuje prodlouženou záruku 3 roky na motor. Prodlouženou záruku si registrujte ZDE .

Technické parametry:

  • Doba provozu 25 min
  • Hlučnost 83 dB
  • Objem prachového sáčku nebo nádoby 0.55 l
  • Zdroj energie aku (Li-ion)
  • Typ filtrace bezsáčkový
  • Ruční a tyčový vysavač 2v1 Ano
  • Osvětlení na hubici Ano

Ke stažení