Kávovar ETA Inesto 3174 90000, černý

Kód produktu: ETA317490000
Kávovar na překapávanou kávu s konvicí o objemu 1,5 l s funkcí časovače a přihřívání.

Popis:

Lahodná chuť v každé kapce

Kávovar ETA Inesto vám zpříjemní ráno čerstvou překapávanou kávou i svou nekomplikovanou obsluhou. Díky velké skleněné konvici s víkem vám stiskem tlačítka vykouzlí až 1,5 l tak akorát silného a voňavého životabudiče. Pokud jsou navíc vaše rána pomalá nebo trochu chaotická, případně chcete připravit kávu i pro vaše blízké, kteří se budí o něco později, zamilujete si přihřívací plotnu, která kávu udrží v ideální teplotě až pod dobu jedné hodiny.

Jednoduchá příprava, maximální požitek

Přípravou kávy vás provede digitální displej s ukazatelem času, který má také funkci časovače. Svou kávu si tak můžete nechat připravit na vámi zvolený čas. Ovládání pomocí několika tlačítek je jednoduché a intuitivní, takže jej hravě zvládnete ještě rozespalí. Snadná je také údržba kávovaru – jednotlivé díly můžete mýt v myčce na nádobí a celý povrch je snadno omyvatelný.

Filtrovaná káva podle vašeho gusta

Kávovar je vybavený trvalým filtrem, do kterého se přímo sype mletá káva a lze jej snadno vyjmout a vyčistit. Je však uzpůsoben i pro používání papírových filtrů (velikosti č. 4 nebo 1x4).

Funkce DRIP STOP zabraňuje nechtěnému odkapávání, takže kolem kávovaru nevzniká žádný nepořádek. Bezpečné používání pak zajistí bezpečnostní tepelná pojistka. Díky vodoznaku na zásobníku budete mít vždy přehled, zda je v kávovaru dostatek vody a celou přípravu kávy provází světelná signalizace.

Technické parametry:

  • Časovač/minutka ano
  • Displej ano
  • Filtr/1 papírový filtr
  • Konvice skleněná konvice
  • Nahřívací plotýnka Ano
  • Objem konvice kávovaru 1.5 l
  • Příkon kávovaru 900 W

Ke stažení