Multifunkční tlakový hrnec ETA Gurmano 5131 90000

Kód produktu: ETA513190000
Novinka
Elektrický tlakový hrnec o objemu 5 litrů s 9 automatickými programy pro pohodlné a bezpečné vaření

Akce - prodlužka záruky

Prodloužená záruka na: Topné těleso

Popis:

Při vaření se nemusíte cítit pod tlakem

Příprava jídla může být příjemným relaxem. Pokud vás však tlačí čas i naléhání několika hladových krků, mění se ve stresující povinnost. Jde to však i jinak – jednoduše přenechte práci multifunkčnímu tlakovému hrnci ETA Gurmano, který se v duchu hesla, že láska prochází žaludkem, snadno stane nejoblíbenějším spotřebičem ve vaší domácnosti.

Elektrický tlakový hrnec je vhodný pro vaření tradičních pokrmů, jako jsou polévky, guláše, dušená masa i zelenina nebo jídla z hub. Stejně tak mu můžete svěřit rýži, brambory vařené v celku, vejce natvrdo, zelí i kompoty. Jejich přípravu přitom výrazně usnadní a díky působení tlaku i značně urychlí.

Velkorysý objem 5 litrů pojme takové množství jídla, které bez problémů nasytí celou rodinu. S funkcí udržování teploty (1–24 hodin) navíc uchová jídlo příjemně teplé i pro nepoučitelné opozdilce.

Uvaří podle vašich pokynů

Pokud zrovna nemáte čas nebo chuť postávat u plotny, můžete využít funkci automatického vaření. Jednoduše nasypete potřebné suroviny do hrnce, zalijete je vodou a zaklapnete víko. Pak už jen nastavíte příslušný program a dobu vaření na 1–95 minut. Dvojitým stisknutím tlačítka hrnec přepnete do režimu pomalého vaření, který lze nastavit na dobu 3–10 hodin, a to v půlhodinových intervalech.

Pokud jste zvyklí vše plánovat s předstihem, využijte funkci plánovaného vaření – pomocí časovače snadno nastavíte, za jak dlouho má být pokrm hotový. Volit přitom můžete z rozmezí 2 až 24 hodin a pak jídlo v dohodnutý čas rovnou servírovat.

Tím však superschopnosti tlakového hrnce Gurmano nekončí. Umožňuje také vaření bez víka – například když potřebujete nejprve orestovat cibuli, což se v nepřilnavé nádobě obejde i bez připalování. Nechybí mu ani nástavec na ohřívání a vaření potravin v páře.

V kuchyni je vítaným pomocníkem

Obsluha hrnce Gurmano je velmi pohodlná – na ovládacím panelu si stiskem tlačítka zvolíte jeden z devíti automatických programů, zatímco vám digitální displej ukazuje zbývající dobu vaření.

Sestavení hrnce i jeho údržba je opravdu snadná, čemuž nahrává i dobře omyvatelný povrch. Vnější plášť je navíc tepelně izolovaný, stejně jako držadla. Díky tomu se s hrncem snadno manipuluje, a vy se tak můžete v kuchyni pohybovat bez obav, i když je zrovna ve varu. Protiskluzové nožky se pak postarají o stabilitu hrnce na pracovní ploše.

Bezpečí především

Elektrický hrnec Gurmano je navržen tak, aby byl jeho provoz maximálně bezpečný. Pro tyto účely je vybaven hned několika funkcemi:

1) Bezpečnostní systém uzavírání a otevírání víka: Dokud je v nádobě tlak, bezpečnostní systém (tj. pojistka aretace víka) zabraňuje otevření víka.

2) Snímač teploty: Tlakový hrnec registruje vnitřní teplotu a v závislosti na ní automaticky reguluje intenzitu ohřívání.

3) Omezování teploty (tepelná pojistka): Pokud je vnitřní nádoba prázdná nebo teplota dosáhne nebo překročí povolenou hodnotu, zařízení automaticky přeruší přívod elektrické energie do topné plotny.

4) Ventil regulace tlaku: Pokud tlak uvnitř hrnce překročí maximální povolenou hodnotu, je pára bezpečně vypouštěna automatickým ventilem.

5) Kryt ventilu regulace tlaku: Zabraňuje tomu, aby se jídlo během vaření přilepovalo na ventil regulace tlaku, a tak předchází jeho zablokování.

Kompletní výbava

Součástí balení je nezbytné příslušenství, které vám používání elektrického tlakového hrnce usnadní a zefektivní. Spolu s hrncem obdržíte odměrku, lžíci, nádobku na kondenzát a nástavec pro ohřívání a vaření potravin v páře.

Prodlužka záruky

Záruku na topné těleso tlakového hrnce ETA Gurmano si můžete snadno prodloužit na 3 roky. Prodlouženou záruku si registrujte ZDE.

Technické parametry:

  • Časovač/minutka ano
  • Displej ano
  • Nastavitelná teplota přepínač výkon. stupňů
  • Funkce držení teploty Ano
  • Funkce hrnce vaření v tlaku
  • Objem hrnce/pánve 5 l
  • Příkon hrnce/pánve 900 W

Ke stažení