Kuchyňský robot ETA Gratus R.U.R. 0028 91920

Kód produktu: ETA002891920
Novinka
Limitovaná kolekce multifunkčního kuchyňského robota Gratus R.U.R. s výkonným motorem, celokovovým provedením a bohatým příslušenstvím.

Akce - prodlužka záruky

Prodloužená záruka na: Motor

Popis:

Kdyby slovo ROBOT před sto lety ve hře bratří Čapků nezaznělo, těžko odhadovat, jak bychom dnes jednoho z našich nejoblíbenějších pomocníků nazývali. Jako výraz vděku, úcty a obdivu k inovacím vznikla limitovaná kolekce multifunkčního kuchyňského robota ETA Gratus R.U.R., který tak z praktického pomocníka povýšil na sběratelský kousek.

Limitovaná kolekce Gratus R.U.R. vyniká originálním designem s unikátními prvky vytvořenými speciálně pro tuto příležitost. Dobu z počátku minulého století však připomíná jen zvenčí – uvnitř stále skrývá to, proč se již několikátým rokem drží na prvních příčkách nejprodávanějších produktů v kategorii multifunkčních kuchyňských spotřebičů.

Pomocník, který v kuchyni nezahálí

Multifunkční kuchyňský robot ETA Gratus R.U.R. si hravě poradí s každým úkolem, který mu přidělíte. Dokonale zpracuje různé druhy těst či krémů a vcukuletu vyšlehá tu nejnadýchanější šlehačku. A to je teprve začátek – díky široké škále příslušenství najde uplatnění při každodenní práci v kuchyni, ale i během kulinářských disciplín, do kterých se pouštíte jen sezónně či nárazově.

Jedinečný výkon pro dokonalé výsledky

Kuchyňský robot ETA Gratus R.U.R. je vybaven silným motorem o příkonu 1200 W, který díky stabilizátoru dokáže udržovat nastavené otáčky i při velkém zatížení. Robot tak zvládne dokonale zpracovat i tuhá těsta či rozmixovat tvrdou nebo mraženou zeleninu.

Důkladně zpracované těsto bez hrudek slibuje také planetární systém míchání, který spočívá v krouživých pohybech metly okolo vlastní osy, a navíc i okolo celé mísy. Všechny ingredience se tak dokonale promíchají a vytvoří těsto přesně podle vašich představ.

Vše, co jste si v kuchyni přáli

Spolu s kuchyňským robotem obdržíte také celou řadu šikovného příslušenství. Hnětací hák skvěle poslouží při přípravě tuhých těst, šlehací a flexi metla si poradí s krémy či šlehačkou a mísicí metlu využijete na ostatní druhy těst.

Inovativní šlehací nástavec je navíc opatřen prodlouženou pracovní částí, která zajistí efektivnější promíchání surovin, a to i u stěn mísy.

Vhod přijde také skleněný mixér o objemu 1,4 l, který umixuje ovocné smoothies, dresinky nebo lahodné krémové polévky, aniž by pohlcoval barvy a pachy. Díky nástavci na strouhání se šesti různými diskovými struhadly zase vykouzlíte zdravé zeleninové přílohy a saláty.

Malým velkým pomocníkem je i přídavný multifunkční sekáček, který se nezalekne ovoce, zeleniny, ani masa či sýrů. Hravě také namele mák, kávu či ořechy a s vervou se zhostí i drcení koření a sušených bylinek. Obstojí také při výrobě marinád, pesta, pyré, dresinků a dětské výživy.

Malým i velkým pak vykouzlíte úsměv na tváři domácí zmrzlinou. Díky speciálnímu nástavci ji vyrobíte rychle a snadno, a navíc budete mít perfektní přehled o jejím složení. Zdravějším, ale neméně chutným alternativám tak už nic nebrání.

Specialista na mletí masa

Robot Gratus R.U.R. je také opravdovým odborníkem na přípravu mletého masa. Díky mlýnku budete vždy přesně vědět, jaké maso jste namleli, a pokrmy z něj připravené tak budete jíst s mnohem větší chutí. Navíc můžete volit mezi čtyřmi různými hrubostmi mletí, a přizpůsobit tak konzistenci konkrétnímu receptu. Mlýnek vám nabídne možnost plnění domácích klobásek nebo výroby masových trubiček Kebbe, milovníkům sladkého zároveň podá pomocnou roku při výrobě strojového cukroví. Navíc je nově vybaven přítlačnou deskou s těsněním, které zamezuje vniknutí šťávy do vnitřních částí výkyvného ramene robotu.

Kvalitní provedení i odolné materiály

Elegantní design přístroje dokonale doplní interiér každé kuchyně. Celokovové provedení robota pak zaručuje jeho vysokou odolnost a dlouhou životnost. Otáčky můžete plynule regulovat pomocí otočného regulátoru nebo využít pulzní spínač pro okamžitý maximální výkon.

Neméně praktická a odolná je nerezová mísa o objemu 5,5 l. Navíc je doplněna průhledným krytem s otvorem pro přidávání surovin za chodu. Můžete se tak spolehnout na maximální bezpečí, perfektní přehled o průběhu zpracování i eliminaci nechtěných cákanců v okolí spotřebiče.

Robot, se kterým je radost pracovat

Optimální výšku všech nástavců snadno přizpůsobíte množství surovin v míse. Manipulace s přístrojem je přitom velmi snadná, stejně jako výměna příslušenství, kterou ulehčuje bezpečnostní systém výkyvného ramene. Jednotlivé nekovové části lze pohodlně mýt v myčce na nádobí, což vám významně usnadní práci a ušetří drahocenný čas.

Bezpečnost zajišťuje tepelná pojistka, která se aktivuje při přetížení přístroje. Protiskluzové nožky se postarají o maximální stabilitu a zabrání nežádoucímu posouvání přístroje při práci.

S přiloženým ocílkovým brouskem pak bleskurychle nabrousíte všechny kovové nože ve vaší kuchyni. Poradí si nerezovými noži i s těmi nejkvalitnějšími z tvrzené oceli.

Prodloužená záruka

Na motor kuchyňského robota ETA Gratus R.U.R. vám zdarma poskytneme prodlouženou záruku 10 let. Do služby Prodlužka záruky se registrujte ZDE.

Technické parametry:

 • Objem hlavní nádoby 5.5 l
 • Ovládání mechanické-knoflíkové
 • Plynulá regulace rychlosti Ano
 • Pulzní spínač Ano
 • Funkce a příslušenství robota hnětení
 • Funkce a příslušenství robota šlehání
 • Funkce a příslušenství robota krájení
 • Funkce a příslušenství robota krouhání
 • Funkce a příslušenství robota mixér
 • Funkce a příslušenství robota sekání
 • Funkce a příslušenství robota strouhání
 • Funkce a příslušenství robota mísení
 • Funkce a příslušenství robota masomlýnek
 • Funkce a příslušenství robota tvořítko na cukroví
 • Funkce a příslušenství robota plnění uzenin
 • Planetární systém míchání Ano
 • Příkon robota 1200 W
 • Materiál nádoby nerez
 • Retro Ne

Ke stažení