Odšťavňovač ETA Fresher II 5032 90000

Kód produktu: ETA503290000
Novinka
Odšťavňovač ETA Fresher II se 2 rychlostními stupni a velkým plnícím otvorem. Ideální pro přípravu čerstvé šťávy každá den.

Popis:

Není nad šťávu z čerstvého ovoce či zeleniny. Odšťavňovač ETA Fresher II vám ji připraví snadno a rychle, klidně každé ráno. Doplníte tak potřebnou dávku vitamínů a minerálů tím nejpřirozenějším způsobem.

Motor s příkonem 800 W si poradí jak s měkkým ovocem, tak i s tužší zeleninou. Díky opravdu velkému plnícímu otvoru (85 mm) můžete do odšťavňovače vkládat i větší kusy surovin. ETA Fresher II v ovoci i zelenině zachová 100 % vitamínů a všechnu tu čerstvost zachytíte do dózy na džus o objemu 0,8 litru.

Čerstvou šťávu budete mít připravenou opravdu v mžiku. Postará se o to až 19 000 otáček za minutu. Stabilitu na kuchyňské lince zajišťují protiskluzové nožičky, díky kterým ETA Fresher II zůstává na místě i při vysokém zápřahu.

Nerezové sítko zajišťuje výbornou výtěžnost ovoce i zeleniny. S nádobou na odpad o objemu 1,8 litru si nemusíte dělat starosti s častým vyprazdňováním a celá příprava tak bude v klidu. Chytrá výlevka se systémem DRIP STOP proti odkapávání zamezí nechtěným kapičkám na kuchyňské lince, což oceníte především při zpracovávání červené řepy nebo rybízu.

U odšťavňovačů je pravidelná údržba základem správného fungování. ETA Fresher II a celý jeho mechanismus je kompletně rozebíratelný a čištění je tak mnohem snazší. V údržbě vám pomůže i přiložený čisticí kartáček.

Samozřejmostí jsou zdravotně nezávadné materiály a také bezpečnostní pojistka proti špatnému sestavení.

Technické parametry:

  • Počet rychlostí 2
  • Nádoba na šťávu 0.8 l
  • Kapacita nádoby na odpad 1.8 l
  • Nerezový filtr Ano
  • Typ odšťavňovače odstředivý
  • Příkon odšťavňovače 800 W

Ke stažení