Žehlicí kartáč na vlasy ETA Fenité Swarovski 7336 90010

Kód produktu: ETA733690010
Žehlicí kartáč ETA Fenité pro přirozeně rovné vlasy, nastavitelná teplota 140–220 °C. V balení náhrdelník s krystalem Swarovski.

Popis:

Žehlicí kartáč na vlasy ETA Fenité Swarovski

Žehlicí kartáč na vlasy je ideální pro docílení přirozeně vypadajících rovných vlasů. A jelikož je žena sama o sobě šperkem, zaslouží si šperk i nosit. Společně s kartáčem na vlasy získáte i pozornost od společnosti Swarovski, a to náhrdelník s krystalem.

Elegance a šarm

Tento žehlicí kartáč v elegantním designu s přehledným LED displejem vás bude doprovázet na vaší cestě za svůdnými účesy. Funkce ionizace dodává vlasům jemnost a lesk. Součástí balení je také ochranné cestovní pouzdro, takže si svého pomocníka můžete vzít vždy s sebou.

Technické parametry

Teplota je nastavitelná v rozmezí 140–220 °C (v krocích po 10 °C). Univerzální napětí 100–240 V umožňuje snadné používání i na cestách do zahraničí. Žehlicí kartáč je velmi rychle nahřátý díky PTC topným tělesům a optimálnímu příkonu 53 W.

Otočný napájecí kabel pak umožňuje manipulaci všemi směry. Ovládání i údržba jsou velmi snadnou záležitostí. Praktické poutko vám umožní kartáč Fenité Swarovski šikovně zavěsit na zeď, dveře či jiný stojan.

Vaše bezpečí je pro nás důležité

Žehlicí kartáč Fenité Swarovski disponuje několika bezpečnostními prvky, jako je například funkce zámku tlačítek proti nechtěnému spuštění, automatické vypnutí po 30 minutách nečinnosti a pojistka proti přehřátí zajišťující bezpečný provoz. Konečky kartáče jsou opatřeny plastovými studenými špičkami, aby nedocházelo k popálení pokožky.

Technické parametry:

  • Ionizátor Ano

Ke stažení