Rotační horkovzdušný kartáč ETA Fenité Swarovski 6322 90010

Kód produktu: ETA632290010
Novinka
Rotační horkovzdušný kartáč ETA Fenité s funkcí ionizace a 3 stupni teploty pro dokonalé křivky. V balení náhrdelník s krystalem Swarovski.
Doporučená maloobchodní cena
1299

Popis:

Rotační horkovzdušný kartáč ETA Fenité Swarovski 6322 90010

Rotační horkovzdušný kartáč o příkonu 1000 W je účinný a rychlý pomocník v cestě za suchými vlasy s možností vykouzlení přirozeného účesu. Ať už vás čeká rande, schůzka či pracovní jednání, kartáč Fenité bude stát vždy při vás. Jako malou pozornost od nás dostanete i dárek - a to náhrdelník s krystalem Swarovski.

Technické parametry

Tento rotační kartáč praktického tvaru a elegantního designu disponuje kulatým kartáčem o průměru 38 mm, přepínačem pro volbu 2 rychlostí proudění vzduchu a 3 stupňů nastavení teploty vzduchu. Délka přívodního kabelu je 1,8 metrů.

Funkce

Horkovzdušný kartáč je velmi oblíbený pro svou funkci ionizace, která pomáhá regulovat kudrnacení a statický náboj ve vlasech a možnost otáčení kartáče pro snadnější natáčení vašich vlasů. I napájecí kabel je otočný pro pohodlnou manipulaci všemi směry.

Ladný a skladný

Celkové ovládání je jednoduché a údržba snadná. Praktické očko vám umožní kartáč Fenité Swarovski šikovně zavěsit na zeď, dveře či jiný stojan.

Vaše bezpečí je pro nás důležité

Rotační horkovzdušný kartáč Fenité Swarovski disponuje bezpečnostními prvky jako je například ochrana proti přehřátí zajišťující bezpečný provoz a chladnou špičku kartáče pro snadnější a bezpečnější používání.

Vždy při ruce

Součástí balení je také tepelně odolné cestovní pouzdro pro uložení přístroje. Můžete si jej tak vzít s sebou na cesty a udržet si perfektní účes ať jste kdekoliv.

Technické parametry:

  • Ionizátor Ano
  • Studený vzduch Ne
  • Příkon 1000 W
  • Typ kulmy horkovzdušná
  • Délka přívodního kabelu 1.8 m
  • Počet nástavců 1
  • Duální napětí na cesty (115 V / 230 V) Ne
  • Rotační kartáč Ano

Ke stažení