Kulma rotační ETA Fenité Swarovski 6322 90010, bílá

Kód produktu: ETA632290010
Rotační horkovzdušný kartáč ETA Fenité s funkcí ionizace a 3 stupni teploty pro dokonalé křivky. V balení náhrdelník s krystalem Swarovski.

Popis:

Rotační horkovzdušný kartáč ETA Fenité Swarovski 6322 90010

Rotační horkovzdušný kartáč o příkonu 1000 W je účinný a rychlý pomocník na cestě za suchými a dokonale upravenými vlasy. Ať už vás čeká rande, schůzka či pracovní jednání, s kartáčem Fenité vykouzlíte přirozeně vypadající účes snadno a rychle. Jako malou pozornost od nás dostanete i dárek – náhrdelník s krystalem Swarovski.

Nastavení rychlosti i teploty vzduchu

Rotační kartáč praktického tvaru a elegantního designu disponuje kulatým kartáčem o průměru 38 mm a přepínačem mezi 2 rychlostmi proudění vzduchu a 3 stupni teploty vzduchu.

Délka přívodního kabelu je 1,8 metrů, a tak vás při manipulaci s kartáčem nijak neomezuje.

Přirozeně krásný účes bez krepatění

Horkovzdušný kartáč je velmi oblíbený pro svou funkci ionizace, která pomáhá regulovat nechtěné krepatění a kudrlinky. Snižuje také statický náboj ve vlasech. S otočným kartáčem se snadno manipuluje, čemuž přispívá i napájecí kabel je otočný všemi směry.

Ladný a skladný

Ovládání kartáče je jednoduché a údržba snadná. Praktické očko vám umožní kartáč Fenité Swarovski šikovně zavěsit na zeď, dveře či jiný stojan.

Vaše bezpečí je pro nás důležité

Rotační horkovzdušný kartáč Fenité Swarovski disponuje bezpečnostními prvky, jako je například ochrana proti přehřátí. Bezpečný provoz a pohodlnou manipulaci zajišťuje i chladná špička kartáče.

Vždy při ruce

Součástí balení je také tepelně odolné cestovní pouzdro pro uložení přístroje. Kartáč si tak můžete vzít s sebou na cesty a mít vždy perfektní účes, ať jste kdekoliv.

Technické parametry:

  • Ionizátor Ano
  • Studený vzduch Ne
  • Příkon 1000 W
  • Typ kulmy horkovzdušná
  • Délka přívodního kabelu 1.8 m
  • Počet nástavců 1
  • Duální napětí na cesty (115 V / 230 V) Ne
  • Rotační kartáč Ano

Ke stažení