Epilátor ETA Fenité 9347 90000, bílý

Kód produktu: ETA934790000
Novinka
IPL epilátor Fenité se 2 nástavci pro odstranění chloupků a omlazení pokožky. Výběr z 5 stupňů výkonu pulzního světla dle typu vaší pokožky.

Popis:

Odhalte tajemství hladké pokožky

IPL epilátor je dlouhodobým bezbolestným řešením pro odstranění chloupků a omlazení pokožky. Funguje na principu technologie intenzivního pulzního světla (IPL), která pomocí světelných výbojů deaktivuje v růstové fázi kořínky chloupků hluboko v pokožce. Tyto chloupky pak samy vypadnou a jejich růst je dlouhodobě omezen či přímo přerušen.

Protože se v době ošetření v růstové fázi nachází vždy pouze 10-30 % všech chloupků, je nutné proces epilace rozložit do několika aplikací – s tím vám pomůže praktický harmonogram usnadňující plánování a sledování průběhu celé kúry.

Epilátor Fenité je vhodný především pro osoby se světlými odstíny pleti a tmavými chloupky – právě ty absorbují nejvíce energie ze záblesků. U osob se světlými blond, bílými, zrzavými či šedými chloupky není tolik účinný, neboť tyto chloupky vlivem nízkého množství pigmentu neabsorbují energii nutnou k účinné deaktivaci kořínků.

Pro koho je metoda fotoepilace vhodná a kdo by se jí měl naopak vyvarovat? Na to a mnohem více jsme se zeptali odbornice. Přečtěte si více na našem blogu.

Malý a šikovný

Epilátor disponuje 5 stupni výkonu dle typu pokožky. Velikost aplikačního okénka je cca 3 cm2. Používat jej můžete pro epilaci všech částí těla s výjimkou okolí očí, čela, krku a citlivých intimních partií.

Nastavit si můžete manuální či automatický režim aplikace pulzního světla. Epilátor jednoduše ovládáte spínačem ON / OFF a údržba vám zabere jen minutku.

Dlouhá životnost a jednoduchá obsluha

Nástavec epilátoru má velmi dlouhou životnost až 300 000 pulzů, jež vystačí až na 10 let běžného používání. Veškeré informace, včetně přesných ukazatelů životnosti, můžete sledovat na přehledném LCD displeji. Dodržujte však harmonogram epilace a respektujte frekvenci ošetření.

Po 15 minutách nečinnosti se epilátor sám vypne. Můžete tak být klidní i v případě, že si zmáčknutím tlačítka OFF nejste stoprocentně jistí.

Bezpečné používání

IPL epilátor Fenité je elegantní pomocník, jehož použití je nejen pohodlné, ale i bezpečné. Ochranu proti nechtěné aktivaci záblesků mimo bezpečnou oblast ošetřované zóny zajistí bezpečnostní senzor správného kontaktu s pokožkou.

Integrovaný UV filtr (500–1200 mm) se pak postará o ochranu vaší pokožky před UV zářením. Součástí balení jsou také ochranné brýle s UV filtrem.

Technické parametry:

  • Typ holicího strojku IPL
  • Zdroj energie síťový 230V
  • Použití a údržba neomyvatelný
  • Výměnné nástavce bez nástavce
  • Typ epilátoru IPL (intenzivní pulzní světlo)
  • Životnost žárovky (počet záblesků) 300 000

Ke stažení