Žehlicí kartáč na vlasy ETA Fenité 733690000

Kód produktu: ETA733690000
Žehlicí kartáč ETA Fenité pro dosažení přirozeně rovných vlasů, nastavitelná teplota 140–220 °C, funkce zamčení tlačítek, otočný napájecí kabel.

Popis:

Rovné vlasy s žehlicím kartáčem na vlasy

Chcete, aby vaše vlasy vypadaly přirozeně rovné? Vyzkoušejte žehlicí kartáč ETA Fenité se speciálními žehlicími trny. Právě on je ideální pomocník pro dosažení přirozeně rovných vlasů.

Rychle, snadno a bezpečně

Žehlicí kartáč je vybaven topnými tělesy pro rychlé zahřátí, a tak jej po zapnutí můžete používat během pár minut. Teplotu si můžete nastavit v rozmezí 140–220 °C v krocích po 10 °C. Že už je nahřátý na zvolenou teplotu, vás upozorní světelná signalizace. Délka otočného napájecího kabelu 1,8 m vám poskytne dostatečný prostor při manipulaci.

Díky funkci zamčení tlačítek nehrozí, že byste si během úpravy vlasů nechtěně změnili nastavitelnou teplotu. Nezapomněli jsme ani na bezpečnost – po 30 minut nečinnosti se žehlicí kartáč na vlasy ETA Fenité automaticky vypne.

Přirozeně krásné vždy a všude

Díky praktickému cestovnímu pouzdru si můžete vzít žehlicí kartáč kamkoliv s sebou, a dopřát si tak příjemný pocit z neustále upraveného zevnějšku doma i na cestách.

Technické parametry:

  • Ionizátor Ano

Ke stažení