Kartáček na obličej ETA Fenité 3352 90000, modrý

Kód produktu: ETA335290000
Sonický čisticí kartáček na obličej s magnetickým rotačním systémem účinně čistí, masíruje, prokrvuje a vyhlazuje pleť.

Popis:

Sonický kartáček na obličej ETA Fenité v hygienickém silikonovém provedení je věrným pomocníkem, který pečující rituály nejen zpříjemní, ale i zefektivní. Pleť se vám za pravidelnou péči brzy velkoryse odvděčí a oslnivé změny, nepřehlédnutelné pro vás i okolí, na sebe nenechají dlouho čekat.

Příjemná péče s dlouhotrvajícími účinky

Sonická technologie zajistí hloubkové čištění a vyhlazení pleti, zbaví vás odumřelých kožních buněk a pomůže odstranit zbytky make-upu. Pleť tak bude jasnější, pružnější, hladší a sjednocená.

Rotační magnetický systém se postará příjemnou masáž a prokrvení. Díky voděodolnému provedení se stupněm krytí IPX6 si navíc kartáček můžete vzít bez obav rovnou do sprchy.

Kromě chytrého časovače a bezpečnostní funkce automatického vypnutí po 90 vteřinách nabízí kartáček hned čtyři režimy čistění:

  • 1 – standardní režim sonické masáže s rotujícími magnetickými segmenty
  • 2 – intenzivní režim sonické masáže s rotujícími magnetickými segmenty
  • 3 – sonická masáž je vypnutá, aktivní jsou pouze rotující magnetické segmenty
  • 4 – intenzivní režim sonické masáže; rotující segmenty jsou vypnuté

Praktický pomocník na doma i na cesty

Kompaktní rozměry i dlouhá výdrž akumulátoru dělají z toho sonického čistícího kartáčku parťáka, jehož péči si můžete dopřávat, ať jste kdekoliv. Díky praktickému cestovnímu pouzdru jej navíc snadno sbalíte do kabelky či cestovního zavazadla.

Nabíjení akumulátoru probíhá přes USB kabel a je velmi rychlé. Akumulátor (3,7 V Li-Pol) vám následně poskytne až 100 minut nepřetržitého provozu, takže vám při pravidelném čistění bohatě vystačí i na několik týdnů.

Ke stažení