Elektrický pilník na chodidla a paty ETA Fenité 2348 90000

Kód produktu: ETA234890000
Elektrický pilník na chodidla a paty ETA Fenité s Li-ion akumulátorem, jehož výdrž je až 90 minut. Dobíjení přes mikro USB kabel.

Popis:

Profesionální péče o chodidla

Chcete se zbavit drsné, ztvrdlé, suché a odumřelé kůže na nohou pohodlně a bezpečně? S elektrickým pilníkem na chodidla ETA FENITÉ bude tahle zkrášlující procedura procházkou růžovým sadem. Vaše pokožka bude díky ní nejen krásná na pohled, ale i měkká a hebká na dotek. Rázem budete našlapovat s lehkostí jako baletka.

Dopřejte chodidlům zaslouženou pozornost

Oproti skalpelům na pedikúru a klasickým kovovým škrabkám je elektrický pilník ETA FENITÉ jemnější, rychlejší a bezpečnější. Ze dvou rychlostí otáček roleru si můžete vybrat tu, která vám na danou partii vyhovujee nejvíce. Díky ergonomicky tvarované rukojeti navíc elektrický pilník skvěle padne do ruky. Na ošetřovanou část pokožky lépe uvidíte díky integrovanému světlu ve spodní části.

Elektrický pilník je poháněn kvalitním Li-ion akumulátorem 3,7 V, který je plně nabitý už za 90 minut, stejnou dobu, tedy až hodinu a půl, jej pak v akumulátorovém provozu můžete používat. Elektrický pilník ale lze využít i v síťovém provozu, a tak se nemusíte bát, že by vás během opečovávání stresoval krátící se čas. Zda je elektrický pilník vybitý, nebo naopak plně nabitý, či se zrovna nabíjí, vám prozradí světelná signalizace. Nástavec o průměru 18 mm lze lehce vyjmout a umýt.

Příslušenství pro dokonalý výsledek

V balení najdete USB kabel pro nabíjení akumulátoru a stojan, který slouží pro pohodlné odkládání elektrického pilníku. Během cest vám poslouží praktické cestovní pouzdro.

S pilníkem obdržíte celkem 3 kusy hlavic. Jsou rozlišeny podle hrubosti a lze je také samostatně dokoupit – jemný (ETA234890100), střední (ETA234890200) a hrubý (ETA234890300).

Technické parametry:

  • Typ přístroje na manikúru/pedikúru

Ke stažení

Vida