Masážní váleček z růženínu ETA Fenité 0351 90010

Kód produktu: ETA035190010
Masážní váleček z růženínu pro zmírnění otoků v obličeji a mladistvý vzhled pleti.

Popis:

Toužíte po mladistvějším vzhledu a ránech bez váčků pod očima? Přizvěte na pomoc masážní váleček ETA Fenité a dopřejte pleti pravidelnou péči v podobě jemné masáže blahodárným růženínem.

Oboustranný váleček ETA Fenité je navržen tak, aby šetrně, ale účinně působil všude tam, kde jeho péči nejvíce oceníte. Větší růženín je vhodný pro masáž čela, brady, krku a dekoltu, menší pak přijde vhod při jemné masáži očního okolí.

Snadno a v pohodlí domova si tak dopřejete účinnou lymfatickou masáž, která pomáhá zmírňovat otoky a odvádět toxiny z podkoží. Pokožka je pak mnohem lépe prokrvená, a tím i vypnutá. Pleť tak působí mladistvým dojmem a má menší sklon k tvorbě vrásek.

Masážní válečky jsou také nápomocné při aplikaci krémů nebo sér – díky masáži pronikají aktivní složky hlouběji do pleti.

Využijte sílu drahých kamenů

Růženín je přírodní polodrahokam, který je známý svými harmonizujícími a zklidňujícími účinky. Pro péči o citlivou pokožku obličeje je tak jako stvořený.

Před použitím navíc váleček můžete uložit do chladničky – chladivý účinek zlepšuje pružnost pokožky a účinněji zmírňuje otok. Ponořením do teplé vody naopak váleček připravíte pro příjemnou relaxační masáž.

Ke stažení