Kartáček na obličej ETA Fenité 0351 90000

Kód produktu: ETA035190000
Manuální kartáček na obličej, dva typy štětin pro dvojí použití - silikonové štětiny pro hluboké čištění, ultrajemné štětiny pro jemnější a hladší pleť.
Doporučená maloobchodní cena
599

Popis:

Kartáček na obličej

Marně se snažíte vaši pleť dokonale vyčistit kosmetickými tampóny napuštěné různými oleji a krémy? Stále máte pocit, že by to mohlo být lepší? Čištění pleti je velmi důležité. Využijte kartáček na obličej ETA035190000 Fenité dopřávající pocit jako z kosmetického salónu.

Tento malý pomocník nezabere moc místa a ušetří vám čas i peníze. Díky kulatému tvaru kartáčku je snadné jej používat krouživými pohyby. Tak dosáhnete jemného přesto důkladného pročištění pórů i celého obličeje.

Co vše umí?

Kartáček na obličej Fenité vás zbaví nečistot, černých teček, mastnoty. Dále pak odstraní odumřelé kožní buňky a vyhladí pleť. Promasírování kartáčkem na obličej je prospěšné i proti vráskám a vaše pleť bude více dýchat.

V balení jsou dva typy štětin pro dvojí použití silikonové štětiny se zaměřují na hluboké čištění pórů a ultrajemné štětiny jsou určeny pro jemnější a hladší pleť.

Ke stažení