Vysavač akumulátorový ETA Carsha 1424 90000

Kód produktu: ETA142490000
Ruční vysavač ETA Carsha potěší exkluzivním designem, ale zejména svým vysokým výkonem.

Akce - prodlužka záruky

Prodloužená záruka na: Motor

Popis:

Nevytahujte kvůli každému drobku velký vysavač

Každý bychom chtěli mít doma skřítka, který se objeví se smetákem a lopatkou vždy, když se něco vysype, dostane se i do malých škvírek a rychle uklidí před nečekanou návštěvou všechny drobky či zvířecí chlupy. Nemuset kvůli každému drobečku vytahovat těžký, velký a hlučný vysavač. Malý akumulátorový vysavač ETA Carsha 1424 je vždy po ruce a takového skřítka skvěle nahradí.

Prověřený bojovník s nepořádkem

Ruční akumulátorový vysavač ETA Carsha 1424 rozhodně nepřehlédnete, díky nadčasovému chromovanému designu působí zároveň jako dekorace bytu. Je to takový malý rytíř v nablýskaném brnění, který rychle zatočí s každým nepořádkem a to dokonce i na těžko dostupných místech, od parket až na koberci. Nenechte se zmást jeho velikostí, ruční vysavač ETA Carsha 1424 je opravdový bojovník s extrémní silou výkonu, akumulátorovým provozem 12 ks Ni – Mh a omyvatelným HEPA filtrem.

Úklid se stane mnohem příjemnějším

Pohodlí při úklidu s ručním vysavačem ETA Carsha 1424 zaručuje jeho jednoduché ovládání, velice tichý chod (78 dB) a nízká váha. Nemusíte se obávat, že vás při jeho používání budou bolet ruce, jeho měkčené protiskluzové držadlo si naopak zamilujete hned při prvním uklízení. K příslušenství akumulátorového vysavače ETA Carsha 1424 patří štěrbinová hubice, se kterou hravě zvládnete vysát i ta nejnepřístupnější a přitom tak špinavá místa, jako jsou například žebra radiátorů. Kartáček vám pomůže naopak s místy, ke kterým je nutno chovat se patřičně šetrně – jemně vás zbaví prachu třeba z obrazů.

Ušetřete za sáčky do vysavače

Akumulátorový vysavač ETA Carsha 1424 je určen na suché vysávání a je bezsáčkový, nemusíte tedy zbytečně vyhazovat peníze za prachové sáčky. Nádobka na nečistoty je objemná (0,4 litru) a její údržba je velice snadná, jednoduše ji odepnete od těla vysavače ETA Carsha 1424 a vysypete její obsah do koše. Jemný prach drží na filtru, neodpadává při jeho přenášení, nedělá kolem nepořádek a stačí jej také velmi snadno vyklepat spolu s nádobkou na prach.

Akumulátor nemusíte nabíjet každý den

Při vysávání s ručním vysavačem ETA Carsha 1424 vás v pohybu nebude omezovat žádný elektrický kabel, je totiž akumulátorový. Délka jeho nabíjení trvá zhruba 12 hodin a poté vysává až 20 minut, nemusíte jej tedy nabíjet každý den. V balení akumulátorového vysavače ETA Carsha 1424 najdete síťový adaptér a praktický stojánek pro jeho nabíjení i uskladnění, který můžete dle libosti buď zavěsit či postavit. Vysavač ETA Carsha 1424 pro váš lepší přehled disponuje světelnou signalizací nabíjení.

Technické parametry:

  • Doba provozu 20 min
  • Vysávání suché
  • Zdroj energie aku (Ni-Mh)

Ke stažení

Vida